شنبه 27 مرداد 1397 21:17:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 46259

تاریخ انتشار : 11/03/1396 - 09:14

کشف بزرگترین قورباغه جهان/آیا این عکس واقعی است؟

انتشار گسترده این عکس، موجب حیرت میلیون ها کاربر اینترنت در سراسر جهان شده است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، یک شکارچی اهل تگزاس آمریکا با استناد به یک عکس ادعا کرده است بزرگترین قورباغه جهان را شکار کرده است. در این عکس " مارکوز رنگل " که لبخند به لب دارد در حالی که این قورباغه را در یک دست و تفنگش را در دست دیگر گرفته دیده می شود. 

 
بنا به گفته وی این قورباغه حدود 13 پوند ( 5 کیلوگرم ) وزن داشت. به محض انتشار این عکس در صفحه فیسبوک شخصی مارکوز، بلافاصله میلیون ها نفر نیز آن را به اشتراک گذاشتند. 
 
انتشار گسترده این عکس باعث حیرت میلیون ها کاربر اینترنت در جهان شده است. این در حالی است که بسیاری نیز با توجه به سر دراز این جانور، این عکس را غیر واقعی دانستند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : " من یک کلاه گیس در قسمت بالای سر این جانور می بینم. به نظرم این عکس غیر واقعی است. "
 
اما یکی از کارشناسان حیات وحش در اظهار نظری عجیب این عکس را کاملا واقعی دانست. " استیو لایت فوت" ؛ عضو انجمن حیات وحش تگزاس با واقعی دانستن این عکس گفت اگرچه خطای دید نیز در این خصوص وجود دارد اما باید بدانیم که قورباغه های وحشی بزرگ در جنوب تگزاس کمتر دیده می شوند. 
 
وی همچنین اضافه کرد اگرچه اندازه این قورباغه ها به بزرگی قورباغه ای که در این عکس نشان داده می شود نیست اما این عکس واقعی است. وی ادامه داد که به علت اینکه این قورباغه از قسمت سر در مقابل دوربین آویزان شده چنین خطای دیدی بوجود می آید مانند زمانی که یک ماهیگیر بخواهد ماهی صید شده را بزرگتر از حد معمول نشان دهد. با این حال این یک قورباغه غول پیکر آمریکایی است. "
 
پیدا شدن  بزرگترین قورباغه جهان/ آیا این عکس واقعی است + عکس


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : کشف بزرگترین قورباغه جهان/آیا این عکس واقعی است؟

کشف بزرگترین قورباغه جهان/آیا این عکس واقعی است؟