دوشنبه 04 تیر 1397 12:16:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 46258

تاریخ انتشار : 11/03/1396 - 08:54

سلیمی:

دانشگاه آزاد به صورت سلطنتی اداره می‌شود

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش گفت: یک عده هستند که در دانشگاه آزاد سلطنت‌ می‌کنند و خود را قیّم و همه کاره دانشگاه می‌دانند.

دانشگاه آزاد به صورت سلطنتی اداره می‌شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش طی گفت‌وگویی با بیان اینکه ما 88 ماه قبل از مسائلی که امروز آقای ولایتی مطرح  کرده، مطلع بودیم، گفت: ما دائما خواستار برخورد با افرادی مانند آقای میرزاده شده بودیم ولی چون گوش شنوایی نبود برخوردی صورت نمی‌گرفت.

 

سلیمی با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد به صورت سلطنتی اداره می‌شود، اظهار داشت: الان که مسئله باز شده باید قوه قضاییه به وظیفه خود عمل کند و وارد عمل شود، زیرا که دانشگاه آزاد برای ملت است و برای شخص یا گروه خاصی نیست.

 

وی با ابراز تأسف از اینکه برخی دانشگاه‌ آزاد را ملک پدری خودشان می‌دانند، تأکید کرد: دانشگاه آزاد برای همه ملت و یک نهاد عمومی غیردولتی‌ است.

 

سلیمی با بیان اینکه یک عده‌ای خود را قیّم و همه‌ کاره دانشگاه آزاد می‌دانند، اظهار داشت: یک عده هستند که در دانشگاه آزاد سلطنت‌ می‌کنند و من امیدوارم، آقای ولایتی این برخوردی را که شروع کرده تا آخر ادامه دهد، زیرا ملت انتظار دارند با کسانی که ثروت‌های عمومی را برای خود مصرف می‌کنند، برخورد شود.

 

دبیر کمیسیون آموزش مجلس عمده تخلفات صورت گرفته در دانشگاه آزاد را در حوزه پیمانکاری و برخی از استخدام‌ها برشمرد و خواستار آزاد سازی دانشگاه آزاد از چنگال این افراد شد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: من احساس می‌کنم میر‌زاده در این مسئله تنها نیست و باید بررسی شود که چه کسانی با او همراه بودند و بر چه اساسی از وی حمایت کردند. 


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : دانشگاه آزاد به صورت سلطنتی اداره می‌شود

دانشگاه آزاد به صورت سلطنتی اداره می‌شود

  • پربازدیدترین ها