یکشنبه 03 تیر 1397 09:30:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 46000

تاریخ انتشار : 18/02/1396 - 09:17

خطر منافقین در دوره کنونی خطرناکتر از زمان اوایل انقلاب است

جواد منصوری از فرماندهان دفاع مقدس با بیان اینکه خطر منافقین در دوره کنونی خطرناکتر از زمان اوایل انقلاب است، گفت: اکنون این سازمان با اهداف مشخصی را برای ضربه زدن به نظام اسلامی دنبال می‌کند.

خطر منافقین در دوره کنونی خطرناکتر از زمان اوایل انقلاب است

به گزارش سوادکوه آنلاین، جواد منصوری از فرماندهان دوران دفاع مقدس و محقق و پژوهشگر تاریخ انقلاب اسلامی عصر  (یکشنبه ۱۷ اردیبهشت) در نشست رونمایی و نقد و بررسی کتاب «سراب آزادی» که به خاطرات مریم سنجابی مسئول پرونده‌های پرسنلی و عضو شورای رهبری سازمان منافقین که در غرفه انتشارات فاتحان برگزار شد در سخنی با بیان اینکه سازمان منافقین در زمان پیروزی انقلاب به نحوی شناخته شده بود و پس از انقلاب نیز به نحو دیگری شناخته شد گفت: همچنان این نام به عنوان یک پدیده در تاریخ تحولات سیاسی ایران مطرح است.

وی در ادامه گفت: سازمان بعد از قضایای دهه ۶۰ به یک برنامه جدید رسید و با همکاری سازمانهای اطلاعاتی غرب اقدام به ایجاد یک شبکه نفوذی در دستگاه‌های جمهوری‌ اسلامی ایران کرد.

محققین و پژوهشگر تاریخ انقلاب اسلامی تسلط و نفوذ به منظور جمع‌آوری اطلاعات در سازمانهای نظام، ترور شخصیتی مسئولین و شخصیت‌ها، ایجاد تفرقه و شکاف بین مردم و مسئولین و ایجاد جنگ تبلیغاتی را ۴ ماموریت اصلی این سازمان برشمرد و گفت: اکنون سازمان منافقین به دولت‌های سعودی، آمریکایی و انگلیسی مشاوره‌های زیادی در خصوص ایران می‌دهد و با ارتباطی که در داخل کشور ایجاد کرده است سعی در استخراج این اطلاعات به دشمنان دارد.

وی افزود: اکنون خطر این سازمان به مراتب از خطر داعش بیشتر شده و خطر آنها از دوره اولیه انقلاب بیشتر است. در حال حاضر نیز این سازمان با دروغگویی مبنی بر اینکه فعالیت سازمان سیاسی شده و طبق فعالیتهای سیاسی کار می‌کنیم و فعالیتهای گذشته سازمان دیگر تکرار نمی‌شود سعی در فریب دارد.

منصوری در خصوص کتاب سراب آزادی اظهار کرد: از اینگونه کتابها در سالهای اخیر تعدادی منتشر شده و اتفاقات، رخدادها و فسادهای این سازمان را از زبان  اعضای جدا شده این گروهک بیان می‌کند. 

در ادامه مریم سنجابی نویسنده کتاب سراب آزادی و عضو جدا شده از گروهک منافقین در سخنانی در خصوص نوشتن این کتاب گفت: من خوشحال هستم از اینکه فرصتی شد تا بتوانم زندگی خود و ۲۵ سال حضور در سازمان منافقین را بنویسم تا بتوانم کمکی به روشنگری مردم و جوانان داشته باشم.

وی با بیان اینکه ساختار سازمان منافقین بشدت پیچیده است و در سالهای اول عضویت نمی‌توان به هویت آن پی برد، گفت: من در این کتاب این پروسه و شیوه پیچیده که حاصل چندین سال حضورم در این سازمان است را آورده‌ام.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : خطر منافقین در دوره کنونی خطرناکتر از زمان اوایل انقلاب است

خطر منافقین در دوره کنونی خطرناکتر از زمان اوایل انقلاب است

  • پربازدیدترین ها