جمعه 01 تیر 1397 06:12:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 45942

تاریخ انتشار : 13/02/1396 - 09:54

حرکت عجیب زنان محافظ قذافی در مسکو

روزنامه «کومسومولسکایا براودا» چاپ روسیه به نقل از یک افسر سابق شوروی که مسئول حراست از شخصیت های خارجی عالی رتبه بود، جزئیاتی از پشت پرده سفر قذافی به شوروی در سال 1985 را بازگو کرد.

حرکت عجیب زنان محافظ قذافی در مسکو

به گزارش سوادکوه آنلاین، یک افسر امنیتی سابق در اتحاد جماهیر شوروی روایت کرده است که معمر القذافی، دیکتاتور سابق لیبی، وقتی در اکتبر سال 1985 به این کشور سفر کرد هنگام پیاده شدن از هواپیما 5 زن زیبا به همراه داشت.

 

این در حالی است که آن زمان معمولا دو خودرو به مهمان ها تخصیص داده می شد که یکی از آنها برای احتیاط در صورت خراب شدن اولی بود و بقیه خودروهای کاروان استقبال برای همراهان تخصیص داده می شد و چند موتورسیکلت هم جلو کاروان حرکت می کردند.

پنج زن همراه قذافی که همگی ورزشکار و کاملا مسلح بودند، به جای آن که در خودرو مخصوص محافظان بنشینند با یک پرش خود را به خودرو ذخیره رساندند و بعد از سوار شدن، تفنگ های خود را از شیشه های خودرو بیرون آوردند.

این اتفاق باعث شد مسئولان مراسم استقبال ماجرا را به میخائیل گورباچوف خبر بدهند. او هم گفت که اجازه حرکت به کاروان قذافی داده شود.

بعدها مشخص شد محافظان زیباروی قذافی وقتی دیدند خودرو آنها از خودرو رهبرشان خیلی دور است از این رو تصمیم گرفتند در مکان نزدیک تری به او قرار گیرند.


منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : حرکت عجیب زنان محافظ قذافی در مسکو

حرکت عجیب زنان محافظ قذافی در مسکو

  • پربازدیدترین ها