دوشنبه 04 تیر 1397 15:54:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 45845

تاریخ انتشار : 05/02/1396 - 08:52

ترامپ: مشغول بررسی بسیار دقیق توافق هسته‌ای هستیم

رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با یک شبکه خبری تاکید کرد مشغول بررسی بسیار دقیق برجام بوده و دولتش گزارشی را در این باره منتشر خواهد کرد.

ترامپ: مشغول بررسی بسیار دقیق توافق هسته‌ای هستیم

به گزارش سوادکوه آنلاین، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه اجازه نخواهند داد ایران به سلاح اتمی دست یابد، از بررسی بسیار دقیق توافق هسته‌ای خبر داد.

ترامپ در مصاحبه با شبکه خبری «اُ اِی اِن» گفت: «هرگز نمی‌توانیم به ایران اجازه دهیم سلاح اتمی داشته باشد...مشغول بررسی بسیار دقیق توافق هسته‌ای هستیم.»

مشروح این گفت‌وگو هنوز در خبرگزاری‌ها منتشر نشده اما «تری یینگست» خبرنگاری که این مصاحبه را انجام داده با انتشار بخش‌هایی از آن در صفحه توئیتر خود نوشت: «دولت آمریکا گزارشی را درباره توافق هسته‌ای ایران منتشر خواهد کرد.»

پیشتر نیز مارک تونر، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری گفته بود که دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا تا زمان اتمام بررسی 90 روزه توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 به این توافق هسته‌ای پایبند خواهد ماند. 

ترامپ چندی قبل در مصاحبه‌ای با آسوشیتدپرس ضمن متهم کردن به نقض «روح برجام» گفت که ممکن است واشنگتن به توافق هسته‌ای با ایران پایبند نماند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : ترامپ: مشغول بررسی بسیار دقیق توافق هسته‌ای هستیم

ترامپ: مشغول بررسی بسیار دقیق توافق هسته‌ای هستیم

  • پربازدیدترین ها