یکشنبه 31 تیر 1397 21:18:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
چاپ

کد خبر : 45733

تاریخ انتشار : 20/01/1396 - 08:40

«روحانی» رسماً فعالیت انتخاباتی خود را کلید زد

روزنامه دولت از انتصاب علی جنتی وزیر مستعفی فرهنگ، به عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات روحانی خبر داد.

«روحانی» رسماً فعالیت انتخاباتی خود را کلید زد

به گزارش سوادکوه آنلاین، روزنامه دولت امروز(یکشنبه، 20 فروردین) در مطلبی از انتصاب علی جنتی وزیر  مستعفی فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام روحانی در انتخابات 96 خبر داد.

پیشتر نیز محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور که از او در رسانه‌ها به عنوان رئیس ستاد انتخابات روحانی یاد می‌شود، نشستی انتخاباتی با مدیران کانال‌ها و صفحات خریداری شده برگزار کرده بود که انتقادات زیادی را بر انگیخته بود.

همچنین برخی منابع خبری از انتصاب محمد فاضلی معاون پژوهشی مرکز بررسی‌های استراتژیک دولت به عنوان دبیر ستاد انتخابات روحانی در سال 96 خبر می‌دهند.

طبق قانون ثبت‌نام‌ داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از روز 22 فروردین آغاز می‌شود و تا 26 فروردین به‌مدت 5 روز ادامه خواهد یافت؛ کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری پس از احراز صلاحیت از سوی شورای نگهبان می‌توانند از 8 تا 27 اردیبهشت 96 به تبلیغ برنامه‌های خود بپردازند که این تبلیغات در روز 28 اردیبهشت پایان خواهد یافت.

روز گذشته محمد علی نجفی مشاور رئیس‌جمهور گفته بود که آقای روحانی فعلاً تصمیم قطعی برای حضور در انتخابات نگرفته و رسماً چیزی اعلام نکرده‌ است.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : «روحانی» رسماً فعالیت انتخاباتی خود را کلید زد

«روحانی» رسماً فعالیت انتخاباتی خود را کلید زد