یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 03:16:59

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 45629

تاریخ انتشار : 24/12/1395 - 08:56

ادعاهای جدید یک مجری فراری

مجری فراری تلویزیون که زمینه را برای برگشت به ایران فراهم ندید، باز هم به فحاشی روی آورد!

ادعاهای جدید یک مجری فراری

به گزارش سوادکوه آنلاین، مجری سابق شبکه تهران، که چند سالی است به آمریکا پناهنده شده، ظرف دو سال گذشته با واسطه تراشی چند بار به مراجع امنیتی برای برگشتن به ایران پیغام و پسغام داده است.ظاهرا وی با وجود انجام برخی اقدامات زمینه را برای برگشتن مهیا ندید.به همین دلیل مدتی پیش در گفت‌وگو با یک سایت فارسی زبان به فحاشی روی آورد و در اظهار نظری مبهم گفت:
«تلویزیون می‌خواست از من گاف بگیرد. برای همین فرار کردم!»
او نگفت اصلا چرا باید تلویزیون از او گاف بگیرد و آن چه گافی بوده است که بابت ندادن آن گاف، مجبور به فرار شده است؟!
این مجری سابق تلویزیون پس از خروج از ایران با مشکلات معیشتی فراوانی مواجه شده و برای گذران زندگی خود تقریباً هر اقدامی از تعریف و تمجید از رژیم پهلوی گرفته تا توهین به مقدسات را انجام داده است.
یکی از اتفاق‌های معمول در حوزه فرهنگی، تطمیع برخی فعالان هنری و فرهنگی برای خروج از ایران است. این فعالان پس از خروج مدتی در نقش پادو برای رسانه‌های معاند فعالیت می‌کنند و وقتی تاریخ مصرف آنان تمام شد، تازه می‌فهمند که چه کلاه گشادی به سر آنها رفته و آنچه نوید داده می‌شد؛ سرابی بیش نبوده است.
هفته پیش یکی از همین افراد و کارگردان سابق سیما، که گفته بود ضوابط تلویزیون ایران دست و پا گیر است، از مهاجرتش به شبکه جم تی وی ابراز پشیمانی کرده و خواهان برگشتن به  ایران شد!


منبع : کیهان
دیدگاه شما در مورد : ادعاهای جدید یک مجری فراری

ادعاهای جدید یک مجری فراری

  • پربازدیدترین ها