یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 03:10:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 45534

تاریخ انتشار : 11/12/1395 - 11:16

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد فراگیر پیام نور اعلام شد

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در اطلاعیه‌ای زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر نوبت هفدهم این دانشگاه را اعلام کرد.

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد فراگیر پیام نور اعلام شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، در متن اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور آمده است: ثبت نام پذیرفته شدگان از فردا پنجشنبه 12 اسفند تا دوشنبه 16 اسفند از طریق سامانه گلستان به نشانی اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir به صورت غیرحضوری برای نیمسال دوم 96-95 انجام می پذیرد.

 
براین اساس لازم است پذیرفته شدگان تصویر (اسکن) مدارک خود از جمله "صفحه اول و سوم شناسنامه"، "پشت و روی کارت ملی"،" مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی"، "مدرک مشخص کننده نظام وظیفه (ویژه آقایان)"، " تاییدیه سهمیه (ویژه استفاده کنندگان از سهمیه ها)" را با حجم حداکثر 250 کیلوبایت تهیه و بارگذاری (آپلود) نمایند.
 
دانشجویان پس از ورود به سامانه گلستان با مطالعه صفحه اول آن می‌توانند از شناسه کاربری و گذر واژه خود مطلع شده و سپس وارد سامانه گلستان شوند. همچنین اطلاعیه‌های ‌بعدی‌ از طریق ‌پورتال دانشگاه پیام‌نور ‌به آدرس http://www.pnu.ac.ir به دانشجویان اعلام خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد فراگیر پیام نور اعلام شد

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد فراگیر پیام نور اعلام شد

  • پربازدیدترین ها