یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 11:37:11

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 45506

تاریخ انتشار : 10/12/1395 - 10:13

دستگیری قاچاقچی مسلح و عامل شهادت مامور پلیس

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بامداد امروز قاچاقچی و شرور مسلح که یکی از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.

دستگیری قاچاقچی مسلح و عامل شهادت مامور پلیس

به گزارش سوادکوه آنلاین، سردار حسین رحیمی گفت: 24  آبان ماه سال جاری در پی درگیری مسلحانه یگان های عملیاتی پلیس با قاچاقچیان مسلح در منطقه ایرافشان شهرستان مهرستان که منجر به کشف 600کیلو مواد مخدر و شهادت استوار دوم "صادق امیری زاده" شده بود، اقدمات گسترده تیم های اطلاعاتی پلیس برای دستگیری متهمان ادامه داشت.  
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این مدت محل های احتمالی تردد این قاچاقچی و شرور مسلح به طور نامحسوس تحت نظر بود، افزود : پس از هفته ها اقدامات اطلاعاتی و فنی بامداد امروز کارآگاهان پلیس در یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه عامل اصلی به شهادت رساندن این مامور جان برکف پلیس را در حاشیه شهرستان مهرستان به همراه خودروی که در زمان درگیری با آن متواری شده بود دستگیر کردند .  
 
فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان خاطر نشان کرد : نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی بر تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد که سوداگران مرگ و مخلان امنیت عمومی به اهداف پلید خود دست پیدا کنند. 


منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : دستگیری قاچاقچی مسلح و عامل شهادت مامور پلیس

دستگیری قاچاقچی مسلح و عامل شهادت مامور پلیس

  • پربازدیدترین ها