دوشنبه 04 تیر 1397 16:03:08

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 45486

تاریخ انتشار : 08/12/1395 - 11:28

شانس بالای کی‌روش برای هدایت آفریقای جنوبی +عکس

اسپورت 24 اعلام کرد که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بهترین شانس را برای انتخاب شدن به عنوان سرمربی جدید تیم ملی آفریقای جنوبی داراست.

شانس بالای کی‌روش برای هدایت آفریقای جنوبی +عکس

به گزارش سوادکوه آنلاین، اسپورت 24 نوشت: سران فوتبال آفریقای جنوبی قرار است روز یکشنبه (امروز) جلسه‌ای داشته باشند تا سرمربی جدید خودشان را انتخاب کنند. آنها عنوان کردند به احتمال زیاد امروز و یا تا پایان هفته‌ سرمربی جدید تیم‌ ‌ملی فوتبال آفریقای جنوبی را انتخاب خواهند کرد.


این‌ در حالی است که روی هاجسون، سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در یورو 2016 و کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران از گزینه‌های هدایت "بافانا بافانا" هستند.

در این بین سایت اسپورت نوشت: تعجبی نداشته است از همان روز اول مسئولان آفریقای جنوبی برای جذب کارلوس کی‌روش تاکید کردند. او سابقه مربیگری در آفریقای جنوبی را دارد و در سال 2000 هدایت این تیم را بر عهده داشت و رابطه خوبی با مسئولان فعلی فدراسیون فوتبال آفریقا دارد که شانس او را برای انتخاب سرمربی جدید این تیم بیشتر می‌کند.

در این بین کارلوس کی‌روش در کنار رنه هارو بیشترین شانس را با 8 از 10 در اختیار دارد که سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال آفریقای جنوبی شود. باید دید که در روزهای آتی و یا حتی امروز سران فوتبال آفریقای جنوبی چه تصمیمی خواهند گرفت.
 
شانس بالای کی‌روش برای هدایت آفریقای جنوبی +عکس


منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : شانس بالای کی‌روش برای هدایت آفریقای جنوبی +عکس

شانس بالای کی‌روش برای هدایت آفریقای جنوبی +عکس

  • پربازدیدترین ها