یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 18:40:42

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4546

تاریخ انتشار : 12/02/1393 - 00:02

اختصاصی/ کمال علیپوربیان کرد:

افزایش تولید با توجه بیشتر به کارگران /محاسبه مالیات برای حقوق های یک میلیون و دویست هزار تومانی به بالا

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار توجه بیشتر مسئولین به کارگران و دغدغه های آنان را موجب افزایش تولید، بهره وری و کیفیت دانست.

افزایش تولید با توجه بیشتر به کارگران /محاسبه مالیات برای حقوق های یک میلیون و دویست هزار تومانی به بالا

کمالی علیپور در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین روز کارگر را به عنوان روز جهانی کار و تلاش به همه کارگران عزیز تبریک گفت و اظهار داشت: ان شاءالله با حمایت دولت، مدیران، کارفرمایان صنف های مختلف و مجلس شورای اسلامی این نیروی فعال و زحمتکش به حق و حقوق قانونی خود برسند.

وی خاطر نشان کرد: اگر به کارگران توجه بیشتری شود و دغدغه های آنها برطرف شود، مطمئنا تولید، بهره وری و کیفیت  محصولات ما افزایش می یابد.

علیپور در جهت تسهیل شرایط زندگی و کار کارگران به ایجاد اصلاحاتی در قانون کار اشاره کرد و ابراز داشت:در سالهای گذشته در بوجه اینگونه بود که اگر حقوق کارگران به سقف 700 هزار تومان می رسید به این حقوق به صورت پله کانی مالیات تعلق می گرفت و این مالیات ممکن بود به 30% هم برسد.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت ادامه داد: در بودجه امسال مجلس محاسبه مالیات را برای پایه حقوقی یک میلیون و دویست هزار تومان به بالا در نظر گرفت و از آنجا که ممکن است کارگران تحت عنوان اضافه کاری یا عناوین دیگری با تلاش بیشتر درآمد بیشتری کسب کنند مصوب شد به کارگر ها فشار نیاید و تنها 10% به عنوان مالیات از درآمد آنها کسر شود.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 - 19:35
  محسنی

  آقای مهندس از برادر زاده های خود که در گاز مازندران مشغولا سوال بفرمایید که آیا وضعیت حقوقی شان در حد معمول است؟ کدام مسئول باید رسیدگی کند؟

  4 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393 - 09:15
  شرکتی بدبخت

  آقای مهندس عزیز شما نبودید که بطور علنی اعلام کردید که مخالف تبدیل وضع شرکتی ها هستید... به نظر شما حق یک فرد لیسانس و فوق لیسانس در سال 93 درامد ماهانه 650000تومان است؟ سال 92 ما شرکتی ها 497000تومان حقوق گرفتیم... متاسفم که شما ره بعنوان نماینده خود انتخاب کردم!!!

  4 0
دیدگاه شما در مورد : افزایش تولید با توجه بیشتر به کارگران /محاسبه مالیات برای حقوق های یک میلیون و دویست هزار تومانی به بالا

افزایش تولید با توجه بیشتر به کارگران /محاسبه مالیات برای حقوق های یک میلیون و دویست هزار تومانی به بالا

 • پربازدیدترین ها