جمعه 07 اردیبهشت 1397 01:46:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4544

تاریخ انتشار : 11/02/1393 - 19:28

اختصاصی/ بی مهری به کارگران در روز کارگر:

همایش کارگران راه آهن بدون حضور مسئولان راه آهن

همایش کارگران راه آهن شهرستان سوادکوه در حالی برگزار شد که حتی یک مسئول هم از اداره راه آهن در آن حضور نیافت.

همایش کارگران راه آهن بدون حضور مسئولان راه آهن

به گزارش سوادکوه آنلاین، بعد از ظهر امروز همایش شورای کارگری کارگران راه آهن شمال در مسجد راه آهن ایستگاه ورسک شهرستان سوادکوه برگزار شد.

در این همایش که با حضور نزدیک به 70 نفر از اعضای شورای کارگری راه آهن سوادکوه برگزار شد کمال علیپور نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت به عنوان سخنران همایش تنها مسئول شرکت کننده در این جلسه بود.

گفتنی است از چندی پیش در پیامک های تبلیغاتی این همایش آمده بود، گران پاشا مدیرکل راه آهن شمال و تنی چند از مسئولین شهرستانی مهمانان ویژه این همایش هستند.

متاسفانه این همایش بعد از ظهر امروز بدون حضور مدیرکل راه آهن مازندران و مسئولین اداره راه آهن سوادکوه و حتی مسئولین شهرستانی در مظلومیت تمام برگزار شد.

ای کاش تجلیل از کارگران در روز کارگر تنها در حد یک شعار باقی نمی ماند و مسئولین امر لا اقل در روز کارگر با حضور در همایش این قشر زحمت کش به آنها  احترام می گذاشتند.

شایان ذکر است کارگران راه آهن سوادکوه چندی پیش در یکی از روزهای پایانی سال 92 به دلیل عدم پرداخت معوقاتشان اعتصاب کرده بودند، امیدواریم این بی مهری ریشه در آن جریانات نداشته باشد.

ضمن تشکر از آقای علیپور به عنوان تنها مسئول شرکت کننده در این مراسم از مسئولین خواستاریم در این گونه موارد دقت عمل بیشتری داشته باشند تا رنجشی در اقشار زحمتکش جامعه به وجود نیاید.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 - 00:22
  دهياري ورسك

  دو دليل را مي توان براي عدم حضور مسئولين ارشد شهرستاني در اين همايش ذكر كرد: 1 اول اينكه به جهت دعواهاي فرمانداري علي الخصوص آقاي طالبي معاون فرماندار سوادكوه با شورا و دهياري و اهالي ورسك در خصوص زمين تعاوني مسكن كاركنان فرمانداري و موضوع زمين خواري ايشان شركت نكردند و براي آنان ارزشي قائل نبوده و نيستند. 2- دوم اينكه بندگان خدا از شهرستان هاي همجوار تردد دارند. فرماندار هر روز از قائمشهر و معاون او آقاي طالبي هر روز از ساري رفت و آمد مي كنند. پدر ماشين دولتي را كه در آوردند به كنار ۀ آنها كه انسان هستند و تردد خسته شان كرده و ديگر ناي رفتن به ورسك را ندارند.

  0 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 - 09:50
  ناشناس

  درود بر شرفت مهندس علیپور که بی ریا در کنار مردمی خدا نگهدارت باشد

  1 1
 • پاسخ به نظر یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 - 18:32
  سامان

  از این کاگرها چیزی به مسئولین و ومدیر کل راه اهن شمال چون نمیرسید شرکت نکردن آقای گران پاشا هم دستی تو زمین خواری علی الخصوص راه اهن ورسک داره چند پلاکی از زمین راه اهن ورسک با همکاری شورا و.. ورسک جابجا کرده و همچنان دستی تو زمینهای راه اهن داره ایشون هم یک پا زمین خوار هستن و اگه تو اون مراسم شرکت میکرد کارگرها حرفاشون میزدند جلو نماینده محتر م و محبوب و مردمی جناب آقای علیپور صلاح نبود گفته بشه حالا هفته کارگر هست وظیفه هست شرکت کنن جای دیگه هم میشه آقای گران پاشا شرکت کنه ایشون تو مراسم فامیلی از کارگران راه اهن حتما شرکت میکنه چون بالای صد نفر از بستگان سببی و نسبی شون تو همین راه آهن سوادکوه جابجا کردن مشغول کارن یک سوم پرسنل از بستگان خودشون هست که خودش تو این مدت مشعول کرده یک مراسم میگیره و تو یک مراسم خانوادگی از کارگران راه اهن که همان بستگان درجه یک حدود صد نفر هستن از کارگر تجلیل میکند برادر و چندتا خواهر زاده و بردارزاده کارگر نمونه هسنتد ماشاء الل.. همه کاری همون حساب هست برا کارگران غیر فامیل وقت ندارند

  0 0
دیدگاه شما در مورد : همایش کارگران راه آهن بدون حضور مسئولان راه آهن

همایش کارگران راه آهن بدون حضور مسئولان راه آهن

 • پربازدیدترین ها