شنبه 27 مرداد 1397 21:16:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 45036

تاریخ انتشار : 02/11/1395 - 14:31

رئيس جمعيت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی خبر داد

اجرای طرح خادم در سوادکوه و سوادکوه شمالی

رئيس جمعيت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی از اجرای طرح خادم در این دو شهرستان خبر داد.

اجرای طرح خادم در سوادکوه و سوادکوه شمالی

به گزارش سوادکوه آنلاین، جهانگير آذری ظهر امروز در نشست خبری، ضمن تسليت شهادت آتش‌نشانان حادثه پلاسکو در تهران، به طرح خادم (خانواده آماده در مخاطرات) اشاره و اظهار کرد: طرح ملی خادم توسط هلال احمر کشور در همه استان‌ها در حال اجرا است.

وی افزود: طرح خادم در سوادکوه و سوادکوه شمالی نيز به ترتيب در شهر زيراب و يکی از مناطق روستايی سوادکوه شمالی اجرا  می‌شود.

رئیس جمعيت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی به آموزش 30 نفر از داوطلبين جمعيت هلال احمر برای اجرای اين طرح اشاره و تصریح کرد: با توجه به اهمیت آموزش‌های امدادی، جمعيت هلال احمر طرح خادم را به منظور آموزش کارهای امدادی در سطح منازل و خانه به خانه در دستور کار خود قرار داده است تا پاسخگوی مواقع حوادث باشد.

آذری خاطر نشان کرد: اين طرح به صورت ماهيانه يک مرتبه و در طول سال اجرا می‌شود.

وی به توزيع بروشور و بومی نمودن آموزش‌های امدادی در اين طرح اشاره و اظهار کرد:سايت خادم نيز به منظور آموزش خانواده ها راه اندازي شده است ،همچنين در اين طرح نقشه خطر به خانه‌ها داده می‌شود تا شهروندان بدانند در خانه چه مکان‌هايی امن و چه مکان‌هایی ناامن هستند.

رئيس جمعيت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی در پایان با اشاره به لزوم ايجاد حساسيت به منظور مقابله با تهديدات احتمالی در مردم گفت: اين طرح برای مردم رايگان بوده و تمامی هزينه‌های مربیان آموزش بر عهده جمعيت هلال احمر است.

 برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

 دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح خادم در سوادکوه و سوادکوه شمالی

اجرای طرح خادم در سوادکوه و سوادکوه شمالی