یکشنبه 03 تیر 1397 09:41:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 44761

تاریخ انتشار : 19/10/1395 - 11:14

همزمان با میلاد امام حسن عسکری(ع) انجام شد

افتتاح سی‌امین مرکز قرآنی در سوادکوه شمالی

سی‌امین مرکز قرآنی در سوادکوه شمالی همزمان با میلاد امام حسن عسکری(ع) افتتاح شد.

افتتاح سی‌امین مرکز قرآنی در سوادکوه شمالی

به گزارش سوادکوه آنلاین، همزمان با میلاد امام حسن عسکری(ع) خانه قرآن شهری اباصالح‌المهدی(عج) شیر‌گاه به‌عنوان سی‌امین مرکز قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی  آغاز به‌کار کرد.

حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در این مراسم با اشاره به لزوم گسترش فعالیت‌های ویژه قرآنی برادران اظهار کرد: بیماری‌های روحی گسترده‌تر از بیماری‌های جسمی هستند و جسم ما تحت تأثیر بیماری‌های روحی است و شفای مورد نظر قرآن برای قلب انسان است.

وی به اهمیت برنامه‌ریزی برای مدیریت زندگی کودکان و نوجوانان اشاره و تصریح کرد: اطلاعات کودکان و نوجوانان به‌دلیل وسایل ارتباط جمعی گسترش پیدا کرد و دانش و نحوه مدیریت زندگی آنان باید مورد برنامه‌ریزی قرار گیرد و ذهن و زندگی با کتاب الهی و سنت پیامبر آشنا شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خاطر نشان کرد:۳۰ مؤسسه قرآنی، خانه قرآنی شهری و روستایی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی فعالیت می کنند و خانه قرآن شهری اباصالح‌المهدی شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی به‌عنوان سی‌امین مرکز قرآنی مجوز فعالیت دریافت کرد.

ذاکری‌خطیر در پایان با اشاره به تعداد مراکز قرآنی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اظهار کرد: ۱۸ مرکز قرآنی شامل هفت مؤسسه، دو خانه قرآن شهری و ۹ خانه قرآن روستایی در سوادکوه و ۱۲ مرکز قرآنی شامل دو مؤسسه قرآنی، یک خانه قرآنی شهری و ۹ خانه قرآن روستایی در شهرستان سوادکوه‌شمالی فعال هستند.دیدگاه شما در مورد : افتتاح سی‌امین مرکز قرآنی در سوادکوه شمالی

افتتاح سی‌امین مرکز قرآنی در سوادکوه شمالی

  • پربازدیدترین ها