چهار شنبه 27 دی 1396 00:51:46

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4424

تاریخ انتشار : 07/02/1393 - 14:50

باز هم فرماندار سوادکوه شمالی خبرساز شد:

انتقاد شدید منصوریان از نماینده مجلس برای دفاع از استاندار

حال نماینده ای كه بايد بيشتربه فكرحوزه انتخابيه خود باشد و بداند كلنگ بيمارستان كوچكي كه موجب خوشحالي مردم است، به چه سرنوشتي دچار شده، به جاي تذكر به خودش، حداقل برای سومین مرتبه مرتکب اشتباه محاسباتی می شود و بی دلیل و مدرک مسئولان استان را به درخواب زمستاني بودن متهم مي كند؛ غافل از اين كه خودش بهار را حس نكرده و به همراه گروهي بحران ساز، در مسير خدمت رساني دولت ونماينده اش دراستان مدام اختلال ايجاد مي كنند.

انتقاد شدید منصوریان از نماینده مجلس برای دفاع از استاندار

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از مازندنومه، محمدرضا منصوریان فرماندار سوادکوه شمالی در یادداشتی نوشت:چند روزي است دو جريان بحران ساز زنجيره اي درمنطقه  و درمجلس شوراي اسلامي، به موازات هم نسبت به عملكرد دولت تدبير واميد ونماينده دولت دراستان مي تازند.

 هرچند مردم فهيم ما از رفتار و مقاصد اين افراد آگاه هستند، درپاسخ به آن دسته ازكساني که ساده لوحانه در دام اين هوچي گري ها مي افتند و تغييرمديرعالي دولت را دنبال مي كنند، بايد بگويم تاكنون اين گونه نبوده که استانداري كمترازدوسال ونيم دراستان حضور داشته باشد، به جزيك نفر.

دولت هاي گذشته اين قاعده را رعايت كردند؛ حتي در دولت مهرورز با آن که رئيس دولت نهم درسفر اول خود شخصآ دراستاديوم شهيد متقي ساري ازمردم پرسيد: اگرازاستاندارتان راضي نيستيد، او را به پاركينگ بفرستم، با توجه به پاسخ مثبت مردم، اما احمدی نژاد اين كار را نكرد .

علاوه بر این ها درطول مديريت استانداری، داشتيم كساني را كه چند روز اول هفته را درتهران بودند و آخرهرهفته به استان مي آمدند وبا زيركي خاصي كه همه مي دانيم، ملاقات حضوري با مردم را درمصلا ها برگزارمي كرند و با يك تير، چند نشان مي زدند!

آن زمان برخی رسانه ها و چهره های سیاسی، اعتراضی نمی کردند؛ حال چرا دولت تدبير واميد بايد به اين راحتي كسي را  که:
1- ماه ها طول كشيد تا انتخاب شود
2- ازتجربه كافي مديريتي دربخش هاي مختلف نظام  جمهوري اسلامي بهره مند است
3- ازمديران جهادي دوران هشت سال دفاع مقدس است
4- ازاقبال خوبي دردولت برخوردار است
5- خالصانه درطول هفته (نه فقط پنج شنبه وجمعه)  در بیشتر برنامه های استان اعم از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شركت مي كند و حتی برای دیدار با خانواده های شهدا وقت می گذارد
6- ...
تغییر دهد؟!

اکنون با فعالیت شبانه روزی ربیع فلاح و تیم مدیریت استان، آرامش نسبی سیاسی و اقتصادی در مازندران ایجاد شده و مشخص نیست چرا برخی در پی برهم زدن این آرامش اند.

البته ایرادها و مشکلات کم نیست و حتی گاه همفكران وهمراهان دولت روحاني نیز نقدهایي جدی بر عملکردها دارند، اما نقد خیرخواهانه کجا و هدف گذاری های مغرضانه و برنامه ریزی شده کجا!

شايد اینان فراموش كردند، ربیع فلاح درچه شرايط سختي استان را تحويل گرفت. همان طوري كه درسطح ملي، دولت با خزانه خالي ومیليارد تومان بدهي به پيمانكاران و پروژه هاي نيمه كاره رها شده، روبه رو بود،  استان هم با 2000 پروژه نيمه تمام وعدم تخصيص اعتبار به دلیل كسري بودجه در پايان سال 92 مواجه بود كه بيش از10هزارمیليارد ريال اعتبار نياز دارد تا بركالبد اين اجسام نيمه جان روحی دميده شود.

 اکنون اگر گشايشي دركنار و گوشه استان درراه اندازي شركت ها وتوليدي هاي نيمه تعطيل رخ مي دهد و ضریب بودجه استان ارتقا می یابد و سرمایه به استان وارد می شود، فقط به خاطر درايت مدیريتي استانداراست.

 حال نماینده ای كه بايد بيشتربه فكرحوزه انتخابيه خود باشد و بداند كلنگ بيمارستان كوچكي كه موجب خوشحالي مردم است، به چه سرنوشتي دچار شده، به جاي تذكر به خودش، حداقل برای سومین مرتبه مرتکب اشتباه محاسباتی می شود و بی دلیل و مدرک  مسئولان استان را به درخواب زمستاني متهم مي كند؛ غافل ازاين كه خودش بهار را حس نكرده و به همراه گروهي بحران ساز، در مسير خدمت رساني دولت ونماينده اش دراستان مدام اختلال ايجاد مي كنند.

 اینان حيف وميل شدن 1400 ميلياردي بنگاه هاي زود بازده را نمی بینند و نمي گويند چه كساني ازاين وام هاي بي برگشت بهره مند وكارخانه دارشدند!

این جماعت عدم موفقيت مديريت استان را مطرح مي كنند ، اما نمي گويند درآمدهاي نفتي سرسام آور گذشته چه حاصلي براي استان ما داشت وكدام پروژه چشم گير دراستان راه اندازي شد؟

نیز از وادادگي تيم مذاكره ياد مي كنند، اما نامه "فدايت شوم" و بی اثر ديگران به سران استكبار و بی برنامگی و اختلاس های کلان را فراموش مي كنند!

برنامه  ساختمان حافظيه را علم می كنند،  اما سفر گروهي وخانوادگي دولت گذشته به نيويورك را به ياد نمي آوردند!
 
سنگ کج و معوج هدفمند شدن يارانه ها را که خود در ایجاد این وضعیت دخیل بودند، نمی بینند، ولی به درايت دولت درتصميم به شيب نرم افزايش حامل هاي انرژي انتقاد می کنند!

راستی انتقاد به توزیع ناقص سبد كالا مهم تر است یا انتقاد از واگذاري شركت هاي دولتي به باند هاي ثروت قدرت و تولید بابک زنجانی ها و خاوری ها و مرتضوی ها؟!

 همه مي دانيم دوسوم مديران گذشته همچنان امور دولت يازدهم را دست دارند و دركنارمديران جديد، با درايت استاندار مشغول كارند، اما کسی به این مدارا و نرمش و صبوری نگاه نمی کند و برخی جریان های خاص سیاسی و رسانه ای، به همان یک سوم افراد منتسب به این دولت می تازند، انگار ابدا" انتخاباتی برگزار نشده است!

دوستان مخالف و منتقد، راه را اشتباهی طی می کنید و نتیجه آن را نیز خواهید دید. روش نقد و باریک بینی با آن چه شما در پیش گرفته اید تفاوت دارد. با این اقدام های حاشیه سازانه، افکار عمومی تنها متوجه یک نکته خواهند شد؛ این که: دل تان برای خود و منافع تان می سوزد، نه مازندران.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 07 اردیبهشت 1393 - 15:12
  علمدار

  سراپا اگر زرد و پژمرده ايم ولي دل به پاييز نسپرده ايم چو گلدان خالي لب پنجره پر از خاطرات ترك خورده ايم اگر داغ دل بود ما ديده ايم اگر خون دل بود ما خورده ايم اگر دل دليل است آورده ايم اگر داغ شرط است ما برده ايم اگر دشنه ي دشمنان گردنيم اگر خنجر دوستان برده ايم گواهي بخواهيد اينك گواه همين زخم هايي كه نشمرده ايم گواهي بخواهيد اينك گواه همين زخم هايي كه نشمرده ايم دلي سربلند و سري سر به زير از اين دست عمري به سر برده ايم//////////////////درودبر مهندس کمال علیپور نماینده شجاع و مردمی یاعلی مدد

  0 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 07 اردیبهشت 1393 - 23:54
  سرباز اقا

  بنازم دولت و آن ادعایش هدفمند کردن یارانه هایش بنازم مجلس و تصویب طرحش که آخر هم شد او تسلیم طرحش بنازم من بر این جراحی سخت که خواهد مرد بیمارش بر این تخت چه گویم از تحول های مادی تحول های پوچ اقتصادی اگر یارانه گردد حذف ، اخطار! که قیمت ها شود آزاد از این کار مخوانیدش دگر طرحی هدفمند بفرمایید یک طرح حَذَفمند تحول میشود آن هم جهانی جهانی گشتن از نوع گرانی که قیمت همچو لندن گشته بیدار ولی ظاهر شبیه عصر قاجار همان دهکوره دیروز هستیم که دل بر برج میلادش ببستیم جهانی میشویم از این تحول ولی بسیار میخواهد تحمل تحمل کی توان با جیب خالی فقط با ماهی پنجاه تا هزاری که پول یک پفک هم نیست این پول ماهی پانصد هزاری هست مقبول از این پس قبض برقت را که دیدی و چار- پنج متری از جایت پریدی و یا با قبض گاز و آب جاری اگر شد ابر چشمانت بهاری خودت را کنترل کن جان مادر که سهمت سکته خواهد شد در آخر ماهی پنجاه تومن گردد تو را کوفت امان از این انرژی ها و این سوخت رعایت گر کنی الگوی مصرف توانی ساخت با طرحی مزخرف نه با ماشین بی بنزین سفر کن نه جز با خط یازده جاده سرکن هواپیمارو کلاً بیخیال باش به فکر پولِ "دفن" و "هفت" و "سال"باش دگر گوشی مزن بر شارژ ، هر روز دگر TV خود را هم میفروز ازاین پس دیدن کارتون حرام است عمو پورنگ و سوباسا تمام است از این پس پای فوتبال ها نشینید بی بی سی پرشین را هم نبینید اگر مردی ز شرجی یا ز گرما plz یک پنکه را روشن بفرما اتو هم مصرفش چون برق و باد است چروک جامه ها زین پس زیاد است اگر یخ بسته ای از برف و بوران بخاری را مکن هرگز فروزان بسان سرخپوست امریکایی بیافروز آتشِ بی انتهایی غذای پختنی ممنوع گردد که گاز مصرفی محدود گردد از این پس دوش گرفتن ماهی یکبار جهان پر میشود از بوی مردار شنیدم سوبسید آرد هم تمام شد و نان همسنگ مرغ و زعفران شد و بنزین میشود نرخ جهانی بده مرگی خدایا زین گرانی تورم میکشد از 100 به بالا بنارم من بر این اهداف والا ز همسایه نبینی مهربانی اگر از او بخواهی قرص نانی و صدها مشکل دیگر به راه است مگو بدبینم و دیدم سیاه است خلاصه خیر از این دنیا نبینی مگر با شیوه چادرنشینی بباید رحلت از این شهر سوری برو گوگوریو ، گوگوری مگوری جومونگ باش مگو تنها شعاری مگو از وعده های پوچ و خالی در آنجا امپراطوری بنا کن از این سردرگمی خود را رها کن و آنجا دولتی نو دست و پا کن و مردم را ز نفتش اغنیا کن عدالت کن بر این مردم از آن نفت که پولش هرکجا جز جیب ما رفت به قصد ماهی پنجاه تا هزاری مگو یارانه میگردد فراری مگو شعرم سیاسی هست و بودار که سایتم میشود فیلتر از این کار مگو من موج سبزم یا سیاسی که جانم دوست میدارم اساسی فقط نقدی من از این طرح کردم و درد مردمان را شرح کردم خدایا عاقبت را خیر گردان از این طرح سراسر نقص و بحران که اجرا میشود با سرعت نور کمی آهسته تر آقای جمهور خدایا نفت را دادی تو ارزان ولی خیری ندیدم هرگز از آن نشد سهمم بجر فقر و نداری که از این نفت دارم یادگاری

  0 0
 • پاسخ به نظر دوشنبه 08 اردیبهشت 1393 - 00:08
  مصطفی

  جناب فرماندار، احداث بیمارستان آیا وظیفه جناب علیپور است یا شماهایی که تحت عنوان نماینده برتر دولت فقط در ساختمان فرمانداری شده اید مسئول تشریفات و پذیرایی دوستان و عزیزانی که از مسیر تهران خسته از راه می رسند و باید در ساختمان فرمانداری شیرگاه به احسن الحال پذیرایی گردند. خوب است زحمتی به خودتان بدهید و زمینی که علیپور بارها بابت احداث بیمارستان تا پای قراردادش رفته است را بازپس گیرید. مطمئن باشید علیپور بیش از شما به حال دیار و منطقه خودش دل می سوزاند و به همین سبب بارها وزیر و معاونینش را به منطقه کشانیده است.

  0 0
دیدگاه شما در مورد : انتقاد شدید منصوریان از نماینده مجلس برای دفاع از استاندار

انتقاد شدید منصوریان از نماینده مجلس برای دفاع از استاندار