جمعه 24 آذر 1396 13:53:38

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 44098

تاریخ انتشار : 08/09/1395 - 14:07

پایان تجمع مقابل منزل محمود صادقی پس از سخنان برادرش

علی صادقی خطاب به معاندان: زخمی نداریم پشه و مگس روی آن بنشینند

تجمع ۶۰ نفره مقابل منزل محمودصادقی پس از اظهارات برادر وی در دفاع از نظام و تاکید بر پیگیری موضوع از مجاری قانونی به پایان رسید.

علی صادقی خطاب به معاندان: زخمی نداریم پشه و مگس روی آن بنشینند

به گزارش سوادکوه آنلاین،علی صادقی برادر محمود صادقی که به همراه محمد جواد فتحی و سید فرید موسوی در جمع تجمع  60 نفره مقابل منزل محمود صادقی حضور یافته بود، عنوان کرد: در شرایط کنونی مملکت ، جمهوری اسلامی بیش از همه نیاز به آرامش و وحدت بین صفوف مختلف مردم دارد.

وی افزود: هدف آقای صادقی جز اصلاح شرایط نیست و به عنوان یک نماینده وظایفی داشتند که انجام دادند، اما قصد ایشان خدای ناکرده تشویش اذهان عمومی و اتهام زنی به شخص خاصی نبوده است. زیرا مقام عالی ریاست قوه قضاییه، دادستان و همه عزیزان برای ما محترم هستند.

علی صادقی ادامه داد: ما برای استقرار جمهوری اسلامی خون دادیم، شهید دادیم، آقای دکتر(محمود صادقی) خود جانباز و فرزند شهید است و مطیع ولایت فقیه است.

وی همچنین تصریح کرد: عزیزان بسیج، سپاه و همه سروران عزیز نور چشم ما هستند. ما نمی خواهید این موضوع بهانه به دست اجانب، دشمنان و معاندین بدهد. می گویند پشه و مگس روی زخم مینشیند؛  ما زخمی نداریم. ما همه در جمهوری اسلامی متحد هستیم.

برادر محمود صادقی در ادامه یادآور شد: طبق آیه شریفه اشدا علی الکفار و رحما بینهم، ما بین هم متحد هستیم و اتحاد داریم و از عموم مردم اعم اصولگرا و اصلاح طلب و همه جناحها می‌خواهیم اتحاد خود را حفظ کنند و دست به دست هم دهیم و مملکت را آباد کنیم.

وی بر همین اساس اضافه کرد: اگر بنا براین باشد که بر طبل تفرقه و نفاق بکوبیم به جایی نمی رسیم. ما اکنون باید دولت تدبیر و امید، ظریف و مقام معظم رهبری را در این شرایط حمایت کرده و اختلافات را کنار بگذاریم و صفوف خود را متحد کنیم.

صادقی عنوان کرد : درباره موضوع محمود صادقی محمدرضا عارف، علی لاریجانی، علی مطهری پیگیری کرده و برخی نمایندگان با حضور در منزل برادرم لطف داشتند. محمود صادقی هم در این باره مردم را دعوت به آرامش کردند.

وی در خاتمه گفت که اگر هم شکایت یا سوء تفاهمی وجود داشته باشد باید مجاری قانونی خود را طی کند و از طریق هیات رئیسه مجلس باید پیگیری شود.

گزارش خبرنگار ما حاکی است پس از سخنان برادر محمود صادقی افراد تجمع کننده از مقابل منزل این نماینده مجلس متفرق شدند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : علی صادقی خطاب به معاندان: زخمی نداریم پشه و مگس روی آن بنشینند

علی صادقی خطاب به معاندان: زخمی نداریم پشه و مگس روی آن بنشینند