پنج شنبه 28 دی 1396 13:27:40

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 44017

تاریخ انتشار : 06/09/1395 - 12:35

دستور وزیر کشور به استانداران در پی شهادت زائرین اربعین

وزیر کشور اعلام کرد: به استانداران دستور می‌دهم با اهتمام ویژه به خانواده شهدای اربعین، پس از شناسایی شهدا از سوی مراجع ذیربط، رسیدگی فوری به وضعیت بازماندگان را شخصاً دنبال و وضعیت را به اینجانب گزارش کنند.

دستور وزیر کشور به استانداران در پی شهادت زائرین اربعین

به گزارش سوادکوه آنلاین،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور پیامی وقوع انفجار تروریستی در مسیر بازگشت زائرین اربعین حسینی را تسلیت گفت.


در ابتدای این پیام آمده است: انفجار تروریستی در مسیر بازگشت هموطنان در خاک عراق که منجر به شهادت مظلومانه ده ها تن از زائران اربعین حسینی بدست جُهّال و عُمّال گروهک های تکفیری شد، مصیبتی بزرگ و موجب حزن و اندوه بی پایان است.

در ادامه این پیام آمده است: به عنوان وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران، ضمن محکومیت شدید این حرکت مذبوحانه، با یکایک بازماندگان این حادثه ابراز همدردی می نمایم و تسلیت گوی این مصیبت هستم.

وزیر کشور در این پیام به استانداران مربوطه اعلام کرد: به استانداران محترم دستور می‌دهم پس از شناسایی شهدا از سوی مراجع ذیربط، با اهتمام ویژه به خانواده شهدای این فاجعه، رسیدگی فوری به وضعیت بازماندگان به خصوص خانواده های آسیب پذیر را شخصاً دنبال و وضعیت را به اینجانب گزارش نمایند.

در پایان این پیام آمده است: غُفران و رحمت الهی و همنشینی با سیدالشهداء علیه السلام را برای شهدای ایرانی و غیرایرانی این جنایت و شفای عاجل و کامل را برای مجروحان و مصدومان آن، از خدای بزرگ مسألت دارم.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : دستور وزیر کشور به استانداران در پی شهادت زائرین اربعین

دستور وزیر کشور به استانداران در پی شهادت زائرین اربعین