سه شنبه 29 خرداد 1397 13:17:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43921

تاریخ انتشار : 04/09/1395 - 17:59

مهدی محمدی/

مجلس جاي بوقچي هاي صداي امريكا نيست!

اينكه كسي در موضوعي چنين روشن از همكاري و همراهي با ضدانقلاب دست برندارد مسئله كوچكي نيست. كاش قوه قضاييه به خاطر آرامش ملت هم كه شده همين يك موضوع را پيگيري كند و به انتها برساند.

مجلس جاي بوقچي هاي صداي امريكا نيست!

به گزارش سوادکوه آنلاین،«علی الحوثی»، یک فرمانده کمیته‌های انقلابی یمن در صنعا خبر داد: 30 نفر از شبه نظامیان طرفدار منصور هادی در جریان درگیری‌های شدید با نیروهای یمنی در جنوب استان مأرب در شرق صنعا کشته شدند.

وی افزود: در این عملیات مشترک ارتش یمن و نیروهای قبایل، شبه نظامیان تروریست چند روز پس از اینکه روستاهای جنوب مأرب را از دست داده بودند بالاخره شکست خورده و نیروی هوایی عربستان در واکنش به این اتفاق، روستاها و غیرنظامیان منطقه مذکور را هدف گرفته و ده‌ها فرد بی گناه را به خاک و خون کشید.

این فرمانده یمنی گفت: جنبش انصار الله در برابر حملات رژیم سعوی هرگز سکوت اختیار نکرده و آنها را به پاسخی دردناک تهدید می‌کند چرا که عربستان خون ملت ما را ریخته و آنها را با همه قدرت خود هدف گرفته است.

الحوثی افزود: نیروهای یمنی طی مدت اندک پیش رو نبردهای داخلی بخصوص در استان‌های مأرب و تعز را یکسره خواهد کد.

تهدید رزمندگان یمنی به حمله علیه مناطق نفتی در عمق خاک سعودی

«عبدالستار المطری»، یک فرمانده کمیته‌های انقلابی یمن نیز در صنعا خبر داد: نیروهای یمنی بزرگ‌ترین پایگاه نظامی در منطقه نجران را تحت سیطره خود گرفته و همه تسلیحات آنجا از جمله موشک‌ها و تانک‌ها را به غنیمت گرفتند.

وی افزود: نیروهای یمنی پس از درگیری‌ها به پایگاه نظامی نزدیک فرودگاه نجران در عمق خاک سعودی یورش بردند و همه تسلیحات را به تصرف خود درآوردند و در عین حال مناطق نفتی در عمق خاک سعودی نیز از سوی کمیته‌های انقلابی یمن تهدید به حمله شده اند.

از سوی دیگر «علی الهمذانی»، یک فرمانده کمیته‌های انقلابی یمن از ادامه پیشروی‌های نیروهای یمنی به سوی مواضع نظامی سعودی در منطقه جیزان خبر داد و گفت: با حلول عید قربان سایت نظامی الفریضه و همچنین سایت‌های دیگری در الخوبه پس از درگیری‌ها به تسلط رزمندگان یمنی درآمدند.

 

بزرگ‌ترین پایگاه نظامی سعودی در نجران به تصرف رزمندگان یمنی درآمد

با ادامه عملیات نظامی رزمندگان یمنی در جبهه‌های فرامرزی گستره سایت‌های نظامی سعودی در همجواری شهر الخوبه در محور جیزان وسعت یافته است.

نیروهای یمنی تنها به حفظ مواضع تحت سیطره خود در محور جیزان اکتفا نکرده و با تدارک حمله‌ای تازه سایت نظامی الفریضه را به تسلط خود درآوردند در حالی که صفوف نظامیان ارتش سعودی در سایه شکست‌های متوالی آنها از هم فروپاشیده است.

با وجود استحکامات ارتش سعودی در این مناطق و تجهیز نیروهای گارد مرزی عربستان به جدیدترین تسلیحات و رادارهای حرارتی برای ممانعت از پیشروی رزمندگان یمنی اما فایده‌ای در بر نداشته و با آتش موشک‌های یمنی در هم کوبیده شده است.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : مجلس جاي بوقچي هاي صداي امريكا نيست!

مجلس جاي بوقچي هاي صداي امريكا نيست!

  • پربازدیدترین ها