پنج شنبه 30 فروردین 1397 17:49:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43894

تاریخ انتشار : 03/09/1395 - 13:05

ترامپ: با هیلاری کاری نخواهم داشت

تنها دو هفته از پیروزی نامزد حزب جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گذشته است ولی حالا مردم دنیا شاهد تغییر مواضع شدید و چرخش جبهه گیری‌های افراطی سابق وی هستند.

ترامپ: با هیلاری کاری نخواهم داشت

به گزارش سوادکوه آنلاین،به نقل از نیویورک تایمز، «دونالد ترامپ» رئیس جمور منتخب آمریکا از اجرای برخی از تندترین مواضع خود که در کمپین انتخاباتی اش مطرح کرده بود دست کشید.

وعده‌های انتخاباتی که پوشالی و تو خالی از آب در آمدند!

ترامپ قول داده بود تا «هیلاری کلینتون» رقیب دموکرات خود را پس از انتخابات و به دلیل ارسال ایمیل‌های محرمانه از طریق سرورهای شخصی به زندان بیاندازد.

رئیس جمهور منتخب آمریکا طی دیگر وعده‌های انتخاباتی خود گفته بود اگر لازم باشد تروریست‌ها را هم شکنجه خواهد کرد ولی آقای رئیس جمهور منتخب حالا نظر دیگری دارد!

ترامپ با حضور در دفتر روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز بر روی این نکته تاکید کرد که هیچ محدودیت قانونی برای وی وجود ندارد تا امور مربوط به امپراطوری اقتصادی خود را از امور کاخ سفید جدا نماید. وی این نکته را مورد تصدیق قرار داد که برند "ترامپ" در حال حاضر بیش از گذشته میان مردم محبوبیت پیدا کرده است.

ترامپ گفت تلاش خواهد کرد تا بر روی امور مربوط به کاخ سفید متمرکز شود و امور تجاری خود را به فرزندانش واگذار کند.

ترامپ در دفتر نیویورک تایمز جمهوریخواهانی را که از او حمایت نکردند مورد تمسخر و نیشخند قرار داد.

این مصاحبه نشان از تغییر و تحول در برخی از مواضع افراطی رئیس جمهور منتخب آمریکا در دروان تبلیغات انتخاباتی وی دارد.

با هیلاری کاری نخواهم داشت!

نامزد پیروز حزب جمهوریخواه در مورد زندانی کردن کلینتون گفت برای او هیچ منافعی وجود ندارد تا این کار را انجام دهد و قصد ندارد به کلینتون آسیب برساند.

یک پاکت سیگار و چند بطری نوشیدنی به جای شکنجه تروریست‌ها!

دونالد ترامپ در مورد شکنجه تروریست‌ها هم گفت که نظرش تغییر کرده است و هرگز فکر نمی‌کرده این کار مفید باشد.

رئیس جمهور منتخب آمریکا افزود: «آقای متیس (گزینه ترامپ برای وزارت دفاع آمریکا) در مورد ارزش بیشتر اعتماد سازی و همکاری با مجرمین تروریست به من گفت ما به جای شکنجه باید یک پاکت سیگار و چند بطری نوشیدنی به آن‌ها بدهیم تا آنها بهتر همکاری کنند و من تحت تاثیر این پاسخ او قرار گرفتم.»

نیویورک تایمز جواهر گرانبهایی است!

علی رغم این که ترامپ در دوران انتخابات مرتبا از نیویورک تایمز انتقاد می‌کرد و این روزنامه را دروغگو می‌خواند اما در ملاقات فعلی از دفتر این روزنامه، رویکرد آن را مورد تمجید قرار داد. وی افزود: «نیویورک تایمز جواهر گرانبهایی است!»

به ادامه حماقت در سوریه پایان می‌دهم!

ترامپ جنگ آمریکا در عراق را مجددا یک اشتباه بزرگ خواند و در مورد جنگ سوریه نیز گفت باید به این حماقت‌ها پایان داد.

اوباما را دوست دارم!

نامزد پیروز انتخابات آمریکا از لزوم همکاری با رئیس جمهور فعلی آمریکا، باراک اوباما خبر داد و گفت: «من واقعا اوباما را دوست دارم کمی در مورد چیزی که دارم می‌گویم تعجب کرده‌ام ولی واقعا او را دوست دارم.» این در حالی است که ترامپ در دوران تبلیغات انتخاباتی، رئیس جمهور فعلی آمریکا را مرتبا هدف حملات خود قرار می‌داد و حتی کار به جای رسیده بود که مدعی شده بود اوباما آمریکایی محسوب نمی‌شود و در آفریقا متولد شده است.

حالا که پیروز شده‌ام همه مخالفانم عاشق من شده‌اند!

ترامپ در پایان این مصاحبه از برخی از هم حزبی‌هایش مانند خانم «آیوت» نماینده مجلس سنای آمریکا و همچنین «جو هیک» نماینده نوادا که او را مورد حمایت قرار ندادند گله کرد.

رئیس جمهور منتخب آمریکا در پایان این مصاحبه افزود: «اما حالا همه این افراد عاشق من شده‌اند!»

 


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : ترامپ: با هیلاری کاری نخواهم داشت

ترامپ: با هیلاری کاری نخواهم داشت

  • پربازدیدترین ها