پنج شنبه 30 فروردین 1397 14:16:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43778

تاریخ انتشار : 01/08/1395 - 15:27

عارف: از بدعهدی‌های رخ داده در برجام گله‌مندیم

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تأیید این که با تداوم حکومت دموکرات‌ها در آمریکا قاعدتاً بدعهدی‌های کنونی‌شان در زمینه برجام ادامه می یافت، گفت: از بدعهدی‌های رخ داده در برجام گله مندیم.

عارف: از بدعهدی‌های رخ داده در برجام گله‌مندیم

به گزارش سوادکوه آنلاین،محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام یک موافقت‌نامه بین‌المللی است و هر دولتی در آمریکا روی کار بیاید موظف به احترام به آن و اجرای آن است.


وی ادامه داد: به نظر نمی‌رسد که خیلی تفاوتی میان به قدرت رسیدن جمهوری‌خواه‌ها و یا تداوم حکومت دموکرات‌ها در آمریکا وجود داشته باشد.

عارف گفت:‌ اگر حکومت دموکرات‌ها در آمریکا ادامه می‌یافت، شاید به‌دلیل تعصبی روی توافق خودشان داشتند، برجام راحت‌تر جلو می‌رفت، اما جمهوری‌خواهان نیز موظفند به آن احترام بگذارند و هیچ راهی جز‌ آن ندارند.

وی افزود: ما گله داریم از بدعهدی‌هایی که اتفاق افتاده و شاید بتوانیم این انتظار را داشته باشیم که جمهوری‌خواه‌ها یک مقدار متعهدانه‌تر با برجام برخورد کنند.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تأیید این که با تداوم حکومت دموکرات‌ها در آمریکا قاعدتاً بدعهدی‌های کنونی‌شان در زمینه برجام ادامه می یافت، گفت: اما حالا با روی کار آمدن رئیس‌جمهور جدید انتظار منطقی آن است که به تعهدات کشورشان پایبند باشند و بدعهدی‌ها را کاهش داده یا کنار بگذارند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : عارف: از بدعهدی‌های رخ داده در برجام گله‌مندیم

عارف: از بدعهدی‌های رخ داده در برجام گله‌مندیم

  • پربازدیدترین ها