جمعه 24 آذر 1396 10:03:01

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43710

تاریخ انتشار : 27/08/1395 - 11:56

وزیر ورزش: اجماع جهانی در مورد برجام وجود دارد

وزیر ورزش و جوانان گفت: ترامپ پیش از پیروزی در انتخابات مدام با برجام مخالفت می‌کرد و حتی می‌گفت آن را پاره می‌کنم، اما پس از پیروزی در انتخابات تازه متوجه شد که نمی‌تواند با برجام که اجماع جهانی دارد، مخالفت کند.

وزیر ورزش: اجماع جهانی در مورد برجام وجود دارد

به گزارش سوادکوه آنلاین،سفر رئیس جمهور به استان البرز که از صبح امروز آغاز شده است، همچنان ادامه دارد.

در این راستا مسعود سلطانی‌فر بعد از ظهر امروز به نمایندگی از کاروان دولت در شهرستان طالقان حضور یافت و در شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.

وی در بخشی از سخنان خود در این جلسه گفت: دولت با کار و تلاش بسیار و با حمایت قاطع ملت و هدایت‌های مقام عظمای ولایت، توانست به دستاوردهای خوبی در حوزه سیاست خارجی و برجام دست یابد.

وزیر ورزش و جوانان عناون کرد: اجماع جهانی در مورد برجام وجود دارد و قدرت‌های بزرگ جهانی حقوق ما را پذیرفتند و این دستاورد بزرگی است.

سلطانی‌فر تشریح کرد: ترامپ پیش از پیروزی در انتخابات مدام با برجام مخالفت می‌کرد و حتی می‌گفت آن را پاره می‌کنم، اما پس از پیروزی در انتخابات تازه متوجه شد که نمی‌تواند با برجام که اجماع جهانی دارد، مخالفت کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دستاوردهای سفرهای استانی دولت اشاره کرد و متذکر شد: در این سفرها طرح‌هایی تصویب می‌شود که کارشناسی شده بوده تا حداکثر طی مدت دو سال به بهره‌برداری برسد.

وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: ما در این سفرها وعده‌ای به مردم نمی‌دهیم که عملیاتی نباشد و نتوانیم آن را اجرا کنیم و نتوانیم حداکثر طی مدت دو سال آن طرح را به بهره‌برداری برسانیم.

سلطانی‌فر در پایان بیان کرد: دولت برای استان البرز و به ویژه شهرستان طالقان طرح‌های خوبی در حوزه عمرانی، اقتصادی و گردشگری در دست بررسی دارد و امیدواریم با تصویب این طرح‌ها، شاهد رشد و توسعه بیش از گذشته استان البرز باشیم.

در جلسه شورای اداری شهرستان طالقان، بخش مهمی از نیازهای این شهرستان مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد که سلطانی‌فر این مشکلات را در جلسه شورای اداری استان البرز مطرح کند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : وزیر ورزش: اجماع جهانی در مورد برجام وجود دارد

وزیر ورزش: اجماع جهانی در مورد برجام وجود دارد