یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 20:50:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43690

تاریخ انتشار : 27/08/1395 - 10:58

فروش بلیط تقلبی پرواز عتبات عالیات!

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به عرضه بلیط تقلبی پرواز عتبات عالیات توسط عده‌ای سودجو گفت: برای این بلیط‌ها نه پروازی وجود دارد نه صندلی، لذا از زائران عتبات عالیات می‌خواهیم مراقب این کلاهبرداری باشند.

فروش بلیط تقلبی پرواز عتبات عالیات!

به گزارش سوادکوه آنلاین،رضا جعفرزاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اخیرا گزارش‌های مردمی مبنی بر تبلیغات فروش بلیط از مبادی غیرمجاز دریافت شده که براساس آن متاسفانه برخی افراد سودجو از تقاضای بالای مردم برای پرواز عتبات عالیات در ایام اربعین سوءاستفاده کرده و اقدام به فروش بلیط تقلبی به زائران می‌کنند. 

 
وی ادامه داد: این در حالی است که برای این بلیط نه پروازی وجود دارد نه صندلی لذا از مردم می‌خواهیم به هشدار سازمان هواپیمایی کشوری در این زمینه توجه کرده و برای تهیه بلیط به دفاتر دارای مجوز سازمان هواپیمایی که در سایت CAO.ir بارگذاری شده مراجعه کنند. 
 
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: مردم باید برای اعتبارسنجی بلیطی که خریداری می‌کنند به سایت همان شرکت هواپیمایی مراجعه کنند و از طریق لینکی که به این امر اختصاص یافته واقعی و غیرواقعی بودن بلیط را متوجه شوند. 
 
وی از متقاضیان سفر به عتبات عالیات خواست در صورت فروش هرگونه بلیط خارج از چارچوب توسط افراد سوجو مراتب را از طریق سایت CAO.ir به دفتر شکایات سازمان هواپیمایی اعلام کنند. 
 
جعفرزاده همچنین شماره تلفن 02161022350 را برای دریافت هرگونه گزارش برای فروش بلیط تقلبی اعلام کرد.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : فروش بلیط تقلبی پرواز عتبات عالیات!

فروش بلیط تقلبی پرواز عتبات عالیات!

  • پربازدیدترین ها