چهار شنبه 30 خرداد 1397 23:56:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43573

تاریخ انتشار : 25/08/1395 - 12:15

واشنگتن‌پست:

ترامپ به زودی می‌فهمد آمریکا قدرت اندکی برای منزوی کردن ایران دارد

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشته رئیس‌جمهور منتخب آمریکا به زودی متوجه خواهد شد که این کشور قدرت اندکی برای منزوی کردن ایران دارد.

ترامپ به زودی می‌فهمد آمریکا قدرت اندکی برای منزوی کردن ایران دارد

به گزارش سوادکوه آنلاین،یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشته «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری منتخب این کشور به زودی به این درک خواهد رسید که کشورش قدرت محدودی برای منزوی و تنبیه کردن ایران دارد. 

واشنگتن‌پست با اشاره به تهدیدهای ترامپ علیه ایران می‌نویسد: «برخی اقدامات و بیانیه‌ای روز دوشنبه تعمیق همکاری‌ها میان ایران، چین و روسیه را آشکار ساخت و به دولت ترامپ یک درس زودهنگام درباره واقعیت‌های لرزان دنیا داد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «یک قضیه که ترامپ خیلی زود آن را یاد خواهد گرفت: «واشنگتن در حال حاضر قدرت بسیار اندکی برای منزوی کردن و تنبیه ایران دارد.»

ترامپ ممکن است مطابق وعده‌های تبلیغاتی‌اش آمریکا را از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 خارج کند. اما «این باعث خواهد شد که دیگر شریکان مذاکره‌کننده آمریکا در برجام از جمله روسیه و چین، به برجام پایبند بمانند و با ایران معامله کنند.»

کشورهای اروپایی در تدارک عقد قراردادهای تجاری با ایران هستند. ضمن اینکه روز دوشنبه در بروکسل، وزرای خارجه کشورهای اروپایی، با تأکید مجدد برای حمایت از توافق هسته‌ای به سیاست‌های ترامپ درباره برجام دهن‌کجی کردند. 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : ترامپ به زودی می‌فهمد آمریکا قدرت اندکی برای منزوی کردن ایران دارد

ترامپ به زودی می‌فهمد آمریکا قدرت اندکی برای منزوی کردن ایران دارد

  • پربازدیدترین ها