یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 22:26:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4339

تاریخ انتشار : 05/02/1393 - 02:38

اختصاصی/ جواب نمایندگان به یک سوال در سالروز واقعه طبس:

علیپور: آمریکا غیرقابل اعتماد است/ حسینی: سرنوشت آمریکا به مانند سپاه ابرهه است

به مناسبت واقعه طبس نمایندگان مردم سوادکوه در مجلس شورای اسلامی در یک جمله کوتاه آمریکا را توصیف کردند.

علیپور: آمریکا غیرقابل اعتماد است/ حسینی: سرنوشت آمریکا به مانند سپاه ابرهه است

به گزارش سوادکوه آنلاین، 35 سال پیش در چنین روزی آمریکا قصد داشت با اجرای طرحی نظامی حکومت نوپای انقلاب اسلامی را براندازی کند.

این عملیات نظامی در صحرای طبس در حال انجام بود و کسی از آن اطلاعی نداشت و چیزی به پایان موفقیت آمیز آن نمانده بود اما یک چیز تمام نقشه های آمریکا را نقش بر آب کرد، چیزی که در هیچ کدام از محاسبات نظامی لحاظ نشده بود و امام خمینی(ره) از آن به عنوان معجزه الهی تعبیر می کند.

طوفان شن در آن شب موجب شد شکست سنگینی بر نیروهای اعزامی ارتش آمریکا وارد آید و عملیات شروع نشده به پایان راه خود برسد و این آیتی بود از سوی خداوند که نشان می داد هنوز هم سپاه ابابیل آماده تار و مار سپاه ابرهه است و هر کجا دین خدا یاری شود پروردگار کریم بندگانش را تنها نمی گذارد.

این موضوع بهانه ای شد تا بعد از گذشت این همه سال و انواع فتنه انگیزی ها توسط شیطان بزرگ، به سراغ دو نماینده محترم شهرستان سوادکوه در مجلس شورای اسلامی برویم و نظر آنها را در خصوص آمریکا جویا شویم.

کمال علیپور آمریکا را کشوری بدون صداقت در کارها و ارتباطات دانست و اظهار داشت: آمریکا در کارهایش هیچ کونه صداقتی ندارد و امام(ره) کاملا درست گفت که آمریکا شیطان بزرگ است.

وی ادامه داد: این جمله در تمام ابعاد صدق می کند و در یک کلام می توان گفت آمریکا غیرقابل اعتماد است.

و اما سید هادی حسینی نیز در جواب این سوال سرانجام کار آمریکا را به مانند سپاه ابرهه دانست و با قاطعیت تنها به ذکر یک جمله بسنده کرد و ابراز داشت: هر کس نظر من را درباره آمریکا بخواهد سوره فیل را برای او می خوانم.دیدگاه شما در مورد : علیپور: آمریکا غیرقابل اعتماد است/ حسینی: سرنوشت آمریکا به مانند سپاه ابرهه است

علیپور: آمریکا غیرقابل اعتماد است/ حسینی: سرنوشت آمریکا به مانند سپاه ابرهه است

  • پربازدیدترین ها