جمعه 01 تیر 1397 21:42:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4337

تاریخ انتشار : 04/02/1393 - 19:33

اختصاصی/ شنیده های سوادکوه آنلاین:

تلاش برخی عناصر چپگرا برای تصاحب کرسی ریاست دانشگاه آزاد سوادکوه

شنیده ها حاکی از آن است که برخی عناصر چپ گرا در تلاش اند تا دباره کرسی ریاست دانشگاه آزاد سوادکوه را به دست بیاورند.

تلاش برخی عناصر چپگرا برای تصاحب کرسی ریاست دانشگاه آزاد سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، طی چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر تلاش برخی عناصر چپگرا برای تصاحب کرسی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه به گوش می رسد.

گفته می شود برخی از این افراد در گذشته دارای سوابق کیفری هستند و در دوران ریاست خود بر دانشگاه آزاد به دلیل فساد اخلاقی از کار برکنار شده و حکم انفصال از خدمت را دریافت کرده اند.

شنیده ها حاکی از آن است که برخی از کسبه و بازاریان سوادکوه نیز برای بازگشت این عنصر چپگرا تلاش وافری دارند و در روزهای اخیر به تکاپو افتاده اند.

حال معلوم نیست که چرا بعد از گذشت سالیان دراز و با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید این قبیل افراد دوباره دندان خود را برای تصاحب ریاست دانشگاه آزاد تیز کرده اند.

از مسئولین امر درخواست می شود در صورت واقعیت داشتن این گونه شایعات، حواس خود را بیشتر جمع کرده و نگذارند آب رفته دوباره به جوی بازگردد.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393 - 20:08
  مجیدامیری سوادکوهی

  //////// شعر درد و دل مازرونی کاش مازرون ته دریا ره نداشتبی http://savadkooh20.blogfa.com/

  9 2
 • پاسخ به نظر شنبه 06 اردیبهشت 1393 - 13:19
  matan

  به نظرشما چپ یاراست گرابودن دلیل برتری افراد بریکدیگر است ایا سوابق اجرایی ملاک نیست دردوره ی ریاست همین افراد بود که سوادکوه صاحب دانشگاه شد وهم ازلحاظ فرهنگی وهم ازلحاظ اقتصادی دررونق نسبی قرارگرفت در اخبارسایت شمابودکه دانشگاه حدودبیست نفرازپرسنل خود رااخراج کرد ایا این نشانه عدم کفایت مدیران حال وحاضر دانشگاه نیست ایا باید به همین راحتی به دلیل شایعه های که هنوز هم صحت ان بر مردم ثابت نشده مهره های ارزشمند سوادکوه که دلسوزانه برای جوانان سوادکوهی کار کرده اندرا تخریب میکنید.

  18 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393 - 23:31
  پل سفیدی

  آقای مدیر سایت: سلام شما طرف دار کی هستی ، اصلا چند سالته من که شما زیرابی ها رو میشناسم. سنت قد نمیده این حرف ها رو بزنی. از دور رجز نخون بچه ، جلسه می گذاریم با تیم افراطی ات بیا جوابتو بگر بچه خودتو خراب نکن . این موضاعات که مطرح میکنی جرم است و داره پیگیری میشه ، حواست باشه. ضمنا اگه خیلی جرات داری این کامنتو نمایش بده. البته تقصیر نداری چون تو اون دره زنگی میکنی جایی رو نیدی: به قول مازندرانی ها: ته چه دودنی غاز کجه مرغنه کنده.... بله درست میگی بابلی ها باید بیان سوادکوه را چپاول کنند....

  0 0
دیدگاه شما در مورد : تلاش برخی عناصر چپگرا برای تصاحب کرسی ریاست دانشگاه آزاد سوادکوه

تلاش برخی عناصر چپگرا برای تصاحب کرسی ریاست دانشگاه آزاد سوادکوه

 • پربازدیدترین ها