چهار شنبه 30 خرداد 1397 23:54:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43247

تاریخ انتشار : 19/08/1395 - 10:21

وزیر ارتباطات: در حال خروج از رکود هستیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز بیش از ۹۰ درصد محدودیت‌ها و تحریم‌های مرتبط با مسائل هسته‌ای برداشته شده و وضعیت ما نسبت به سال‌های گذشته کاملا تغییر کرده و شاخص‌های اقتصادی کشور مثبت شده است.

وزیر ارتباطات: در حال خروج از رکود هستیم

به گزارش سوادکوه آنلاین،محمود واعظی در دیدار با مردم شهرستان رودان با بیان اینکه سیاست دولت این است که به هرمزگان توجه ویژه‌ای داشته باشد، اظهارداشت: هرمزگان استانی توانمند در زمینه کشاورزی، صنعت، معدن و انرژی است و برای کشور اهمیت بسیاری دارد.


وی بیان‌داشت: درسه سال اخیر، دولت براساس عهد و پیمان با مردم به دنبال این بود که مسائل اصلی کشور حل شود و تلاش بسیاری انجام شد تا تحریم ها برداشته شوند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: امروز بیش از 90 درصد محدودیت‌ها و تحریم‌های مرتبط با مسائل هسته‌ای برداشته شده و وضعیت ما نسبت به سال‌های گذشته کاملا تغییر کرده و شاخص‌های اقتصادی کشور مثبت شده است.

واعظی تصریح‌کرد: همچنین در حال خروج از رکود هستیم و در بهار سال گذشته 730 هزار شغل در کشور ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه رونق کسب و کار در جامعه و ایجاد شغل و بهبود وضعیت معیشت مردم در اولویت اصلی دولت قرار دارد و در حال پیگیری است، بیان‌داشت: شرایط منطقه‌ای در حال تغییر بوده و صادرات کشور نیز رو به افزایش است و تا آخر سال 7 هزار و 500 واحد دچار مشکل فعال می‌شوند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه‌کرد: برای افزایش صادرات هرمزگان در حال چاره‌اندیشی هستیم و با رونق صادرات وضعیت کسب و کار در استان هرمزگان بهتر می‌شود.

واعظی گفت: در شهرستان رودان نیز در سه سال گذشته پهنای باند اینترنت 10 برابر و شبکه انتقال چهار برابر و 159 روستا به اینترنت متصل و تعداد کاربران چهار برابر شده است.

وی تصریح‌کرد: برای آینده راه‌اندازی نسل سوم و چهارم اینترنت در شهرهای شهرستان رودان و همچنین افزایش اتصال روستاها به اینترنت را برای این شهرستان در برنامه داریم.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : وزیر ارتباطات: در حال خروج از رکود هستیم

وزیر ارتباطات: در حال خروج از رکود هستیم

  • پربازدیدترین ها