شنبه 02 تیر 1397 18:32:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43169

تاریخ انتشار : 17/08/1395 - 12:39

ادعای داعش: حیدر عبادی را کشتیم!

یک منبع محلی در موصل گفت: گروه تروریستی داعشی از طریق بلندگوهای مساجد ادعا کرد که «حیدر عبادی» را به قتل رسانده است!

ادعای داعش: حیدر عبادی را کشتیم!

به گزارش سوادکوه آنلاین،به نقل از اسپوتنیک، یک منبع محلی در موصل که خواست نامش فاش نشود، گزارش داد خطبای داعش از طریق بلندگوی مساجد اعلام کردند که داعش، «حیدر عبادی» نخست وزیر عراق را حین بازدید از نیروهای ارتش عراق در خط مقدم نبرد برای آزادی موصل به قتل رسانده است!


این منبع افزود: خطبای داعش با پخش انواع شایعات و دروغ گفتند که داعش ناحیه «القیاره» در جنوب موصل و «شرقاط» در شمال استان صلاح الدین واقع در شمال بغداد را از سیطره نیروهای ارتش عراق خارج کرده است!

همزمان با اعلام این شایعات، تروریست های داعش با سر دادن شعار تکبیر اقدام به تیراندازی هوایی در مناطق مختلف شهر موصل کردند تا به شکلی مذبوحانه بر شکست های خود و پیشروی نیروهای ارتش عراق در عملیات "ای نینوا ما می آییم" که هدف از آن آزاد سازی استان نینوا و مرکز آن شهر موصل، از چنگال داعش است، سرپوش بگذارند.

این منبع تصریح کرد  داعش همین شایعات را در بخش الحویجه از توابع کرکوک در شمال شهر بغداد نیز منتشر کرده است. 

روحیه نیروهای داعش در هفته های گذشته به دلیل از دست دادن صدها کیلومتر از مناطق تحت تسلط در اطراف موصل و کشته شدن صدها تروریست تضعیف شده و نیروهای ارتش، پلیس فدرال، حشد الشعبی و پیشمرگه در محورهای مختلف همچنان به سمت مرکز موصل در حال پیشروی هستند.


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : ادعای داعش: حیدر عبادی را کشتیم!

ادعای داعش: حیدر عبادی را کشتیم!

  • پربازدیدترین ها