چهار شنبه 30 خرداد 1397 08:04:24

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 43154

تاریخ انتشار : 17/08/1395 - 11:53

ترامپ: کلینتون مجرم است و سرانجام با عدالت روبرو می‌شود

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در واکنش به تصمیم نهایی اف‌بی‌آی در بی گناه دانستن کلینتون اعلام کرده است که همچنان فکر می‌کند کلینتون مجرم است و در نهایت با عدالت روبرو خواهد شد.

ترامپ: کلینتون مجرم است و سرانجام با عدالت روبرو می‌شود

به گزارش سوادکوه آنلاین،به نقل از پلیتیکو، در حالی که جیمز کومی مدیر اف بی آی روز یکشنبه با ارسال نامه‌ای برای نمایندگان کنگره اعلام کرده است که دلیلی برای طرح اتهام مجرمانه علیه کلینتون به خاطر استفاده از ایمیل شخصی برای انجام امور دولتی و رسمی وجود ندارد، دونالد ترامپ نامزد جنجالی جمهوریخواهان ضمن زیر سئوال بردن این تصمیم، تاکید کرد: هنوز فکر می‌کنم کلینتون مجرم است و سرانجام با عدالت روبرو خواهد شد.


وی در سخنانی تصریح کرد: شما نمی‌توانید 650 هزار ایمیل را در 8 روز مورد بررسی قرار دهید. هیلاری کلینتون مجرم است.

وی در ادامه با بی توجهی به اظهارات کومی درباره اینکه پرونده ایمیل‌های کلینتون از سرگرفته نخواهد شد، گفت: من مطمئن هستم که تحقیقات بالاخره زمانی به نتیجه خواهد رسید. تحقیقات درباره جرائم کلینتون برای مدت زمان طولانی ادامه خواهد یافت. ماموران ویژه و ارشد اف بی آی به کلینتون اجازه نخواهند داد تا با این جرائم سنگین و وحشتناک؛ راحت باشد.

اف بی آی در حالی هیلاری کلینتون را از هرگونه اتهام مجرمانه تبرئه کرده است که رسوایی استفاده نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از ایمیل شخصی برای انجام امور دولتی و رسمی فشار سنگینی را طی ماه‌های اخیر به کمپین انتخاباتی کلینتون وارد کرده است.

جیمز کومی اعلام کرده است که پلیس فدرال آمریکا به صورت بی وقفه تلاش کرده است تا ایمیل‌های جدید فاش شده کلینتون را مورد بررسی قرار دهد و هیچ دلیلی برای تغییر تصمیم ماه جولای خود پیدا نکرده است.

یک منبع امنیتی آمریکایی نیز در این باره تاکید کرد: تصمیم اف بی آی موجب بسته شدن تحقیقات درباره پرونده ایمیل‌های کلینتون خواهد شد.

تازه ترین نظرسنجی رویترز نیز نشان می‌دهد که هیلاری کلینتون همچنان 5 درصد نسبت به ترامپ پیشتاز انتخابات خواهد بود. کلینتون موفق به جلب نظر 44 درصد آمریکایی‌ها شده و میزان حمایت افکار عمومی از ترامپ نیز به 39 درصد رسیده است.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : ترامپ: کلینتون مجرم است و سرانجام با عدالت روبرو می‌شود

ترامپ: کلینتون مجرم است و سرانجام با عدالت روبرو می‌شود

  • پربازدیدترین ها