چهار شنبه 30 خرداد 1397 15:48:41

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42991

تاریخ انتشار : 14/08/1395 - 12:35

مورینیو: این شکست حق مان بود

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، پس از شکست 2-1 تیمش مقابل فنرباغچه در لیگ اروپا، از عملکرد شاگردانش ابراز نارضایتی کرد.

مورینیو: این شکست حق مان بود

به گزارش سوادکوه آنلاین،موسی سو در همان دقیقه دوم بازی فنرباغچه را پیش انداخت  و جرمین لنز در دقایق ابتدایی نیمه دوم، برتری میزبان را دو برابر کرد. وین رونی در دقایق پایانی، یکی از گل های خورده منچستریونایتد را جبران کرد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود. مورینیو تایید کرد که تیمش با این نمایش، مستحق شکست در این دیدار بوده است.


او به خبرنگاران گفت:" آنها شایسته این پیروزی بودند. فوتبال فقط مسئله کیفیت نیست؛ مسئله تلاش، تعهد و بازی کردن با تمام وجود هم هست. آنها شایسته پیروزی بودند.

تیمی که بعد از دو دقیقه گل می خورد، یک تیم ناآماده است؛ تیمی است که از نظر ذهنی آماده نیست؛ تمرکز ندارد.

در جوی مانند دیدار امشب، دریافت یک گل، دادن امتیاز به تیم حریف و قرار دادن آنها در موقعیتی است که می خواهند باشند. آنها پس از گل می توانند دفاع کنند و ضدحمله بزنند. آنها جلوی بازی ما را گرفتند. روی داور فشار وارد کردند، با مصدومیت، وقت کشی کردند و برای گرفتن ضربه آزاد، خودشان را روی زمین انداختند.

این بازی آنهاست و این تقصیر ماست که اجازه دادیم آنها چنین شرایطی را ایجاد کنند. بعد از گل دوم آنها، ما واکنش نشان دادیم. شاید می توانستیم نتیجه متفاوتی بگیریم اما ما شایسته نتیجه بهتری نبودیم. مشکل ما از نگرش ما ناشی می شود."

در غیاب اریک بیلی و کریس اسمالینگ مصدوم، مورینیو از مارکوس روخو و دالی بلیند در مرکز خط دفاعی استفاده کند. او تایید کرد که بازی در این پست برای این دو بازیکن مشکل بود.

" ما زمان برای واکنش داشتیم اما فکر می کنم برای ما دشوار بود که با دو مدافع کناری که در مرکز خط دفاعی قرار گرفته بودند، بازی کنیم. غیرممکن است که بتوانید بدون دو مدافع مرکز قدرتمند، بر بازی مسلط شوید. ما با دو مدافع چپ در مرکز خط دفاعی بازی کردیم. سازگار شدن با این شرایط از نظر ذهنی راحت نیست."

 


منبع : ورزش سه
دیدگاه شما در مورد : مورینیو: این شکست حق مان بود

مورینیو: این شکست حق مان بود

  • پربازدیدترین ها