یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 22:11:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42949

تاریخ انتشار : 13/08/1395 - 17:20

وظیفه آموزش و پرورش از نظر وزیر جدید

وزیر آموزش و پرورش گفت: وظیفه ما در نظام تعلیم و تربیت این است که دانش‌آموزانی را تربیت کنیم که در مواقع حساس از نظام دفاع کنند.

وظیفه آموزش و پرورش از نظر وزیر جدید

به گزارش سوادکوه آنلاین،فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش امروز در مراسم 13 آبان روز دانش‌آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی در جمع راهپیمایان به ویژه دانش‌اموزان شرکت کرد. 

وی که در این حضور از سوی علی‌اصغر فانی وزیر سابق آموزش و پرورش و جمعی از معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه همراهی می‌شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت روز 13 آبان اظهار داشت: وظیفه ما در نظام تعلیم و تربیت این است که دانش‌آموزانی را تربیت کنیم که مسئولیت‌پذیری بالایی داشته باشند. 

وی ادامه داد: با تربیت این دانش‌آموزان آنها بتوانند در مواقع حساس از نظام دفاع کنند. 
دانش آشتیانی با اشاره به اهمیت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یادآور شد: 13 آبان یادآور این است که دانش‌آموزانی در مقطع حساس که نظام نیاز به دفاع داشت، حاضر شده و جانفشانی کردند. 
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: این بزرگترین ثمره‌ای است که دانش‌آموزان و جوانان ما به وجود آورده‌اند و نسل امروز باید به آن توجه داشته باشد و از همین الگو تبعیت کند. 
وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان باید مسئولیت‌پذیری‌شان نسبت به جامعه بالا باشد و وقتی خطراتی را احساس کردند، بتوانند ادای دین کنند. 
وزیر آموزش و پرورش در خصوص رتبه‌بندی معلمان نیز عنوان کرد: رتبه‌بندی جزو برنامه‌های ماست و حتماً آن را پیگیری می‌کنیم و باید برنامه‌ریزی کنیم و در این جهت قدم برداریم.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : وظیفه آموزش و پرورش از نظر وزیر جدید

وظیفه آموزش و پرورش از نظر وزیر جدید

  • پربازدیدترین ها