چهار شنبه 30 خرداد 1397 15:44:25

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42948

تاریخ انتشار : 13/08/1395 - 17:18

آخرین جزئیات دریافتی بازنشستگان تأمین اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در زمینهٔ تغییر میزان دریافتی بازنشستگان تأمین اجتماعی و کارگران، دولت لایحه جدیدی به مجلس شورای اسلامی تقدیم نکرده است.

 آخرین جزئیات دریافتی بازنشستگان تأمین اجتماعی

به گزارش سوادکوه آنلاین،علی ربیعی دقایقی پیش در حاشیه سفر به اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط کارگران در شهر اصفهان و ضرورت رسیدگی به مسائل درمانی آن‌ها اظهار داشت: در زمینهٔ رسیدگی به مسائل درمانی کارگران اصفهان، قرار است یک بیمارستان 500 تختخوابی در این شهر احداث شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر مطالعات لازم بر روی این پروژه آغاز شده و بودجه مناسب برای احداث آن در نظر گرفته‌شده است.

وزیر تعاون با اشاره به تلاش‌های دولت برای رفع مشکلات درمان در استان اصفهان تصریح کرد: در مدت 3 سال گذشته و با روی کار آمدن دولت یازدهم، 30 هزار مترمربع بنای درمانی در استان اصفهان اضافه شده و با افتتاح این بیمارستان، ارتقای کیفیت بیشتر خدمات درمانی به کارگران و بازنشستگان تأمین اجتماعی را مد نظر داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که نوبخت معاون رئیس‌جمهور اعلام کرده بود که برای بازنشستگی میانگین 2 سال آخر کارمند در نظر گرفته شود ولی اکنون میانگین 5 سال آخر در نظر گرفته می‌شود، اضافه کرد: دولت در این زمینه تغییری ایجاد نکرده است.

ربیعی افزود: باز هم تأکید می‌کنم که دولت تغییری در پیشنهاد خود پیرامون این موضوع ایجاد نکرده و هیچ تغییری در این زمینه صورت نگرفته است. در حال حاضر همه‌چیز مثل سابق است اما هر بحثی نیز بین دولت و مجلس مطرح شده، درباره آینده است.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : آخرین جزئیات دریافتی بازنشستگان تأمین اجتماعی

 آخرین جزئیات دریافتی بازنشستگان تأمین اجتماعی

  • پربازدیدترین ها