شنبه 02 تیر 1397 18:30:03

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42923

تاریخ انتشار : 13/08/1395 - 10:38

دیدار رییس جمهور با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی

رئیس‌ جمهوری با تجلیل از صبر و فداکاری جانبازان و ایثارگران، گفت: همواره از دیدار و گفت‌وگو با جانبازان و خانواده بزرگ ایثارگران و شهدا، روحیه و انرژی می‌گیریم و آن را موجب برکت فعالیت‌های خود می‌دانیم.

دیدار رییس جمهور با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی

به گزارش سوادکوه آنلاین،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان چهارشنبه شب در دیدار محمدرضا نصری جانباز 70 درصد دفاع مقدس، با اشاره به صبر و فداکاری بی‌نظیر جانبازان و خانواده عزیز آنان، اظهار داشت: جانبازان و بویژه همسران فداکارشان، ایثار بسیار زیادی را کرده‌اند و بدون تردید از اجر و ثواب اخروی برخوردار خواهند بود.


رئیس‌ جمهور رسیدگی بیش از پیش به خانواده معظم شهدا و جانبازان را مورد تأکید قرار داد و گفت: نسبت به خانواده‌هایی که برای دفاع از دین و وطن خود فداکاری و ایثار کرده و در این راه رنج و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند، همه وظیفه داریم که احساس مسئولیت داشته باشیم.

روحانی با تجلیل از صبر و فداکاری جانبازان و ایثارگران، گفت: همواره از دیدار و گفتگو با جانبازان و خانواده بزرگ ایثارگران و شهدا، روحیه و انرژی می‌گیریم و آن را موجب برکت فعالیت‌های خود می‌دانیم.

در این دیدار محمدرضا نصری جانباز 70 درصد و خانواده وی ضمن ابراز خوشحالی فراوان از حضور رییس‌جمهور در منزلشان، در فضایی صمیمی و دوستانه با دکتر روحانی گفتگو کردند.

محمدرضا نصری سال 1359 و اوایل جنگ تحمیلی در منطقه کردستان و در سن 20 سالگی براثر انفجار مین به درجه جانبازی نایل آمده است.

رئیس جمهوری در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رئیس جمهوری در امور ایثارگران نیز حضور داشت، لوح تقدیری را به این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس تقدیم کرد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : دیدار رییس جمهور با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی

دیدار رییس جمهور با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی

  • پربازدیدترین ها