جمعه 01 تیر 1397 12:06:18

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42865

تاریخ انتشار : 12/08/1395 - 10:06

رضایی:منصوریان هم می‌داند از چین پیشنهاد دارم

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت:منصوریان هم خودش می‌داند که من از چین پیشنهاد دارم ولی همه چیز را به مدیر برنامه هایم سپرده ام.

رضایی:منصوریان هم می‌داند از چین پیشنهاد دارم

به گزارش سوادکوه آنلاین،کاوه رضایی در خصوص صحبت‌هایی که از دو روز پیش پیرامون جدایی وی از استقلال مطرح شده است گفت: من نمی خواهم زیاد وارد اینگونه مسائل شوم و اصلا اهل این همه حواشی و جار و جنجال نیستم.

وی افزود: من خودم را درگیر نمی‌کنم و همه چیز را به مدیر برنامه هایم سپرده ام. او پیگیر کارهایم است و من کار خودم را انجام می‌دهم و او هم کار خودش را.

مهاجم استقلال تاکید کرد: مدیر برنامه های من مرتب با منصوریان در تماس است و من همه چیز را به خودشان واگذار کردم که راهکار مناسب را پیدا کنند.

رضایی در ادامه گفت و گو با فارس در خصوص اینکه آیا قرار است مدیر برنامه های وی برایش تصمیم بگیرد گفت: مدیر برنامه های من با منصوریان صحبت خواهد کرد ولی من تصمیم نهایی را خودم می گیرم.

وی تاکید کرد: خود آقای منصوریان هم می‌داند که من از چین پیشنهاد دارم و در جریان امور قرار گرفته است.

رضایی در پایان گفت: دیگر در مورد این مساله صحبت نخواهم کرد چون اصلا در فوتبالم اهل جنجال و اینگونه مسائل نیستم. این یک مساله اداری و درون خانواده است که مطمئنا در مورد آن تصمیم گیری خوبی خواهم کرد. فقط این را از قول من بنوسید که می‌خواهم فوتبال بازی کنم، همین.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : رضایی:منصوریان هم می‌داند از چین پیشنهاد دارم

رضایی:منصوریان هم می‌داند از چین پیشنهاد دارم

  • پربازدیدترین ها