پنج شنبه 30 فروردین 1397 17:59:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42689

تاریخ انتشار : 08/08/1395 - 10:33

اعتراف سرکرده تروریست‌های جیش الفتح سوریه به دریافت کمک‌های مالی و نظامی از عربستان

مسئول شرعی تروریست‌های ائتلاف «جیش الفتح» در سوریه با اعتراف به دریافت کمک‌های مالی و نظامی از عربستان و برخی کشورهای عربی خلیج فارس، اعلام کرد که تروریست‌ها برای شکست محاصره حلب به بیش از 100 موشک مجهز شده‌اند.

اعتراف سرکرده تروریست‌های جیش الفتح سوریه به دریافت کمک‌های مالی و نظامی از عربستان

به گزارش سوادکوه آنلاین،«عبدالله المحسینی» تروریست سعودی و «مسئول شرعی» ائتلاف جیش الفتح اعتراف کرد که از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس کمک‌های مالی و نظامی دریافت می‌کند.

به گزارش وبگاه خبری «عنب» وابسته به معارضان سوریه، محیسنی در تازه‌ترین اظهارات خود از تاجران عربستان سعودی و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس که تروریست‌های زیر مجموعه وی را مجهز به موشک‌ کرده‌اند، تشکر و برای آن‌ها دعا کرد.

این مبلغ وهابی سعودی در ویدیوئی، از این تاجران نام برد و گفت که موشک‌هایی که این تاجران فرستاده‌اند در عملیات شکست محاصره حلب موسوم به «حماسه بزرگ حلب» استفاده خواهد شد.

اسامی تاجران حامی تروریست که برخی از آن‌ها سوری هستند، به شرح زیر است: «ابو صطیف از حلب سوریه،و ابو النور از ادلب، ابو الخیر  مجهول الهویه، أبو محمد من القصیم تاجر سعودی، گروهی از تجار ریاض عربستان موسوم به أخوة الاسلام (برادران مسلمان)، أبو أحمد از کویت و ابو الجود از کشور قطر».

بنا به اعترافات محیسنی، تجار نام برده شده بیش از 100 موشک «فیل» را در اختیار تروریست‌ها در حلب سوریه گذاشته‌اند و علاوه بر این به تروریستها کمک‌های مالی فرستاده‌اند.

سرکرده شرعی ائتلاف جیش الفتح در ارتباط با عملیات اخیر تروریست‌ها در غرب حلب گفت که این عملیات دو اسم دارد، «غزوه اهل سنت و دومی غزوه ابو عمر سراقب که این تروریست در اولین عملیات تروریست‌ها برای شکست محاصره حلب کشته شد.

محیسنی همچنین از ترکیه به دلیل حمایت از تروریست‌ها و مداوای آن‌ها در بیمارستان‌های آن و تقدیر و تشکر کرد.

 

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : اعتراف سرکرده تروریست‌های جیش الفتح سوریه به دریافت کمک‌های مالی و نظامی از عربستان

اعتراف سرکرده تروریست‌های جیش الفتح سوریه به دریافت کمک‌های مالی و نظامی از عربستان

  • پربازدیدترین ها