سه شنبه 29 خرداد 1397 13:15:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42639

تاریخ انتشار : 07/08/1395 - 10:23

اظهارنظر عجیب سرمربی تیم فوتبال جوانان عربستان بعد از شکست ایران

سرمربی تیم فوتبال جوانان عربستان با اظهار خوشحالی از پیروزی تیمش مقابل تیم جوانان ایران، گفت: بازیکنان ایران اگر می‌توانستند بازی را به والیبال تبدیل می‌کردند!

اظهارنظر عجیب سرمربی تیم فوتبال جوانان عربستان بعد از شکست ایران

به گزارش سوادکوه آنلاین،«سعد الشهری» بعد از پیروزی ۶ بر ۵ تیم فوتبال جوانان عربستان مقابل ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، در گفتگو با یکی از روزنامه‌های عربستانی، در خصوص این مسابقه گفت: من واقعا تحت تاثیر عملکرد بازیکنانم در خط حمله بودم. البته از اشتباهات خط دفاعی که به بازیکنان ایران اجازه گلزنی دادند، شوکه شدم.


وی تاکید کرد: این بازی سخت و فشرده بود بخصوص به خاطر خشونت بازیکنان ایران در هر دو نیمه که باعث شد بعضی از بازیکنانمان را در اختیار نداشته باشیم.

سرمربی تیم جوانان عربستان درباره تغییراتی که در ترکیب تیمش مقابل ایران ایجاد کرده بود، تصریح کرد: این تغییرات تاکتیکی بود چرا که بازیکنان ایران به توپهای هوایی تکیه کرده بودند و اگر می‌توانستند حتی فوتبال را به والیبال تبدیل می‌کردند!

الشهری در پایان درباره اظهارات امیرحسین پیروانی سرمربی جوانان ایران مبنی بر وقت تلف کردن بازیکنان عربستان و اشتباه داور در اعلام پنالتی به نفع عربستان، گفت: من دوست ندارم درباره اظهارنظر دیگران صحبت کنم. همچنین در خصوص داوری صحبتی ندارم.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : اظهارنظر عجیب سرمربی تیم فوتبال جوانان عربستان بعد از شکست ایران

اظهارنظر عجیب سرمربی تیم فوتبال جوانان عربستان بعد از شکست ایران

  • پربازدیدترین ها