پنج شنبه 31 خرداد 1397 07:22:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42620

تاریخ انتشار : 06/08/1395 - 12:44

ترامپ: پیروزی خیره‌کننده من در انتخابات، مردم آمریکا را شگفت‌زده خواهد کرد

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا پیش‌بینی کرد با پیروزی خیره‌کننده در انتخابات مردم را شگفت‌زده می‌کند.

ترامپ: پیروزی خیره‌کننده من در انتخابات، مردم آمریکا را شگفت‌زده خواهد کرد

به گزارش سوادکوه آنلاین،به نقل از سی‌ان‌ان؛ «دونالد ترامپ»، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حاشیه مراسم آغاز به کار یکی دیگر از هتل هایش در واشینگتن پیش‌بینی کرد با پیروزی خیره کننده در انتخابات مردم را شگفت زده می کند. 

 
دونالد ترامپ در گفتگوی اختصاصی با سی ان ان مدعی شد طراحی و ساخت هتل یاد شده را نزدیک به یک سال زودتر از زمان تعیین شده و با هزینه کردن بودجه ای کمتر از آنچه پیش بینی شده بود به اتمام رسانده است. وی افزود: «اگر چنین رویکردی در همه کشور به اجرا گذاشته شود بسیاری از مشکلات حل و فصل خواهد شد.» 
 
بر همین اساس ترامپ در پاسخ به این پرسش که آیا گشایش هتل، خیلی مهم تر از تبلیغات انتخاباتی در ایالت هایی بوده که مردم در آنها هنوز تصمیم نگرفته اند به چه کسی رای بدهند گفت:  «این پرسشی توهین آمیز است. من روز گذشته در هشت رویداد انتخاباتی شرکت داشتم و در سه رویداد سخنرانی کردم. رقیب من ( هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات) پس از هر سخنرانی تبلیغاتی به منزل می رود و استراحت می کند. پرسش شما خیلی بی ادبانه است. در ضمن هدف من پشتیبانی از کار سختی بود که بچه هایم انجام می دهند. این خیلی برایم مهم است.»
 
ترامپ بار دیگر تاکید کرد طراحی و ساخت این هتل با هزینه ای بسیار کمتر از آنچه پیش بینی شده بود و یک سال زودتر از زمان تعیین شده تحقق پیدا کرد و خیلی مهم است که مردم آمریکا این موضوع را درک کنند. 
 
نامزد حزب جمهوریخواه گفت در فاصله سیزده روز پایانی تبلیغات انتخاباتی آمادگی دارد یکصد میلیون دلار از سرمایه شخصی خود را اختصاص بدهد و این در حالی است که هیلاری کلینتون تنها به اعانه دهندگان، بانکداران و گروه های دارای منافع ویژه وابسته است و هیچ سرمایه ای از خود ندارد. ترامپ مدعی شد حتی آماده است خیلی بیشتر از این رقم را هزینه کند. 
 
ترامپ از سی ان ان هم انتقاد کرد و گفت در شرایطی که در بسیاری از ایالت ها از نامزد رقیب پیش است سی ان ان اخبارش را پوشش نمی دهد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin