یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 07:37:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42571

تاریخ انتشار : 05/08/1395 - 14:38

جزئیات کمک‌ هزینه‌ درمان بازنشستگان اعلام شد

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حوزه درمان، کمک‌هزینه‌های زیادی در حمایت از بازنشستگان انجام می‌شود که برخی از آنها امسال بیشتر شده است.

جزئیات کمک‌ هزینه‌ درمان بازنشستگان اعلام شد

به گزارش سوادکوه آنلاین،عباس رشیدی گفت: کمک هزینه خرید عینک ویژه بازنشستگان کشوری از 500 هزار ریال به 800 هزار ریال، سمعک از یک میلیون و 500 هزار ریال به 2 میلیون ریال و عصا از 100 هزار ریال به 200 هزار ریال برای بازنشستگان کشوری افزایش یافت. 

 
وی افزود: بازنشستگان کشوری می‌توانند با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس cspf.ir در بخش خدمات ویژه، منوی هزینه‌های بیمه تکمیلی عصا، عینک و سمعک، از جزئیات بیشتر و نحوه ارائه این خدمات اطلاع یابند. 
 
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تعهد بیمه عمر و بیمه حادثه بازنشستگان نیز در سال جاری از 30 میلیون ریال به 50 میلیون ریال افزایش یافته است. 
 
وی گفت: از جمله خدماتی که صندوق به بازنشستگان ارائه می‌دهد در حوزه جراحی، اعمال جراحی مهم و فوق‌تخصصی که سقف 15 میلیون تومان دارد و بستری عمومی، 7 میلیون و 500 هزار تومان است. 
 
رشیدی ادامه داد: هزینه‌های خدمات تخصصی و سرپایی مانند ماموگرافی و سونوگرافی سقف 550 هزار تومان و هزینه آزمایشگاه 280 هزار تومان است. 
 
وی گفت: اعمال مجاز سرپایی مانند شکستگی‌ها 300 هزار تومان است و برخی خدمات درمانی که هزینه‌هایشان بیشتر شده مانند آنژیوگرافی‌های عروق قلب و جراحی‌های لگن و مفصل سقف 500 هزار تومان بود که اکنون به 7 میلیون و 500 هزار تومان افزایش یافته است.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : جزئیات کمک‌ هزینه‌ درمان بازنشستگان اعلام شد

جزئیات کمک‌ هزینه‌ درمان بازنشستگان اعلام شد

  • پربازدیدترین ها