پنج شنبه 03 خرداد 1397 18:10:21

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4255

تاریخ انتشار : 02/02/1393 - 15:09

کمال علیپور:

برگزاری جشن های اشرافی با پول بیت المال تداعی کننده دوران طاغوت است

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه،جویبار و سیمرغ در مجلس با اشاره به جشن اشرافی همسر روحانی درکاخ سعدآباد افزود: با پول بیت المال جشن های اشرافی برگزار کردن تداعی کننده جشن های زمان طاغوت است.

برگزاری جشن های اشرافی با پول بیت المال تداعی کننده دوران طاغوت است

کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین، در خصوص برگزاری جشن اشرافی به مناسبت روز میلاد حضرت زهرا(س) که با حضور همسران کابینه دولت و برخی مسئولان در کاخ سعد آباد تهران از سوی همسر رئیس جمهور برگزار شده بود، اظهار داشت:برگزاری این گونه جشن ها در نهاد رئیس جمهوری کار اشتباهی است.

وی ادامه داد: اگر قرار است جشن خانوادگی برگزار شود در خانه خودشان جشن بگیرند چرا در خانه ملت جشن برگزار می کنند.

علیپور افزود: با پول بیت المال جشن های اشرافی برگزار کردن تداعی کننده جشن های زمان طاغوت است.

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه،جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الگوی نظام جمهوری اسلامی ایران باید اسلامی باشد ، تصریح کرد:انقلاب ما گویای انقلاب ناب محمدی است اگر قرار بود جشنی برگزار گردد باید در خور شان و شخصیت حضرت فاطمه(س) برگزار می شد نه اینکه به تاسی از غربی ها از مانکن ها دعوت کنند، شوی مانکن ها براه بیندازند. اینها چه الگویی را مد نظر دارند؟

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به مدعوین این جشن اظهار داشت: وقتی دولت به افراد معلوم الحال وفتنه انگیز مسئولیت می دهد که این جشن ها را برگزار کنند نباید انتظار زیادی داشت.

وی اضافه کرد:باید هم از  یک عده فتنه گر و برانداز نظام جمهوری اسلامی ایران که دل مردم و رهبری را خون کردند انتظار چنین اعمالی را داشته باشیم .

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه،جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی دولت را مقصر دانسته و تصریح کرد: مسئولان نظام باید بیشتر در اینگونه مسائل توجه داشته باشند.دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشن های اشرافی با پول بیت المال تداعی کننده دوران طاغوت است

برگزاری جشن های اشرافی با پول بیت المال تداعی کننده دوران طاغوت است

  • پربازدیدترین ها