دوشنبه 04 تیر 1397 01:18:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42476

تاریخ انتشار : 03/08/1395 - 12:29

مورینیو: آنچه به کونته گفتم را به شما نمی‌گویم!/ درباره داوری حرفی ندارم

سرمربی منچستریونایتد پس از شکست سنگین تیمش از مدافعان حریف تمجید کرد.

مورینیو: آنچه به کونته گفتم را به شما نمی‌گویم!/ درباره داوری حرفی ندارم

 

به گزارش سوادکوه آنلاین،ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد پس از قبول سنگین‌ترین شکست دوران حضورش در فوتبال انگلیس در قالب باخت 4 برصفر در خانه چلسی در هفته نهم لیگ برتر انگلیس از مدافعان باشگاه سابقش تمجید کرد.

 او گفت: خیلی بد شروع کردیم و تا آمدیم گل خورده را جبران کنیم با یک اشتباه بار دیگر دروازه‌مان باز شد.در ادامه هر چه بیش‌تر برای جبران  تلاش کردیم، بیش‌تر گل خوردیم.تصور می‌کنم اگر برای جبران یکی از 4 گل بیش از حد به آب و آتش می‎زدیم، گل پنجم را هم می‌خوردیم!  چلسی در 20 دقیقه اول خوب بود و در ادامه به لاک دفاعی فرو رفت. علاوه بر دفاع خوب، آن‌ها در ضدحملات هم سازمان‌یافته نشان دادند و از این طریق ضربات نهایی را به ما زدند.

آقای خاص در ادامه افزود: در خط دفاع اشتباهات فردی زیادی مرتکب شدیم. می‌خواستیم از طریق فضا دادن به راشفورد، زلاتان را حرکت دهیم و مدافعان حریف را به مشکل وا داریم اما تمهید ما نتیجه نداد و ضدحملات رقیب همه نقشه‌هایمان را از بین برد.  اگر درباره داور حرف بزنم، می‌گویند چون 4 بر صفر شکست خورده، بهانه داوری را می‌گیرد. تیم‌های بالای جدول در جدال با هم امتیاز از دست خواهند داد و ما امیدوارم به زودی با بردن بازی‌ها به بالای جدول برگردیم.

مورینیو درباره رفتار هواداران گفت: جو ورزشگاه معمولی بود. انتظار خاصی نداشتم. دوستان ما دوست می‌مانند و صمیمی‌ها همیشه کنارمان هستند.اگر از حرف پایان بازی من با کونته بپرسید، باید بگویم این حرف‌ها را به او زدم، نه به شما. اگر خطاب، شما بودید،قطعا ماجرا را بازگو می‌کردم اما حالا این به عنوان یک راز نزد من و کونته می‌ماند.

 

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : مورینیو: آنچه به کونته گفتم را به شما نمی‌گویم!/ درباره داوری حرفی ندارم

مورینیو: آنچه به کونته گفتم را به شما نمی‌گویم!/ درباره داوری حرفی ندارم

  • پربازدیدترین ها