چهار شنبه 30 خرداد 1397 23:53:18

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42448

تاریخ انتشار : 02/08/1395 - 16:00

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت با بیان اینکه تاکنون حدود 20 هزار زوج در بیستمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی ثبت‌نام کرده‌اند؛ گفت: به درخواست دانشگاهیان مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 12 آبان تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

به گزارش سوادکوه آنلاین،حسین جوادی مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت با اشاره به استقبال زوج‌های دانشجو از بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی گفت: به درخواست دانشگاهیان واجد شرایطی که نتوانستند در مهلت اعلام شده برای شرکت در بیستمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی شرکت کنند، مهلت ثبت‌نام تا تاریخ  12 آبان ماه تمدید شد. 

 
وی افزود: دانشگاهیان متقاضی برای ثبت نام در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی می‌توانند تا تاریخ 12 آبان با مراجعه به سایت www.ezdevaj.nahad.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. 
 
جوادی در زمینه آخرین آمار ثبت نام شدگان نیز گفت: تاکنون حدود 20 هزار زوج در سامانه ثبت نام کرده‌اند که استان‌های تهران، اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب بیشترین ثبت‌نام و استان‌های اردبیل، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام کمترین میزان ثبت‌نام را داشته‌اند. 
 
وی افزود:  35 درصد ثبت نام شدگان این دوره از دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، 24 درصد دانشگاه آزاد، 5/8 درصد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و 5/7 درصد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بوده‌اند. 
 
مدیر مرکز فرهنگی اردویی دانشجویی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درباره مقطع تحصیلی دانشجویان ثبت‌نام شده نیز گفت: 5/60 درصد دانشجویان ثبت نام شده در مقطع کارشناسی، 5/25 درصد در مقطع کارشناسی ارشد، 8 درصد در مقطع دکتری و 8 درصد در مقطع کاردانی مشغول به تحصیل هستند. 
 
وی با اشاره به برگزاری گارگاه‌های آموزشی که برای زوجین در طول سفر پیش بینی شده اظهار داشت: علاوه بر این کارگاه‌های حضوری، آموزش‌های مهارت‌های زندگی مشترک نیز  به صورت مجازی و در قالب بسته‌های متنوع در سایت مرکز آموزش مجازی نهاد به نشانی www.un.nahad.ir بارگزاری شده است تا زوج‌ها قبل از سفر بتوانند از آموزش‌های آن بهره مند شوند.  
 
جوادی یادآور شد: کانال همسفر تا بهشت به آدرس telegram.me/hamsafartabehesht در شبکه‌های اجتماعی علاوه بر اطلاع رسانی به زوج های دانشجو درباره آخرین وضعیت کاروان‌ها و اطلاعیه‌های ستاد ازدواج دانشجویی مطالب مفید و کاربردی برای زیباتر شدن زندگی مشترک را نیز به زوج‌ها ارائه می‌دهد. 
 
مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت افزود: امسال با هدف آگاهی بخشی به دانشگاهیان مجرد برای انتخاب دقیق و آگاهانه، کانال ارتباطی با عنوان از انتخاب تا ازدواج به نشانی entekhab_ta_ezdevaj@ نیز راه اندازی شده است.
 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

  • پربازدیدترین ها