سه شنبه 05 اردیبهشت 1396 21:12:54

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42438

تاریخ انتشار : 02/08/1395 - 12:51

اهانت مسی به هواداران والنسیا پس از حمله آنها به نیمار و سوارز

کاپیتان دوم تیم فوتبال بارسلونا در واکنش به حرکت هواداران تیم فوتبال والنسیا که دو هم‌تیمی او را مصدوم کردند به آنها توهین کرد.

اهانت مسی به هواداران والنسیا پس از حمله آنها به نیمار و سوارز

به گزارش سوادکوه آنلاین،بازی شب گذشته (شنبه) تیم‌های فوتبال بارسلونا و والنسیا در ورزشگاه مستایا با حواشی و جنجال‌های فراوانی همراه بود که این جنجال‌ها از همان ابتدای کار که تکل خشن انزو پرس، آندرس اینیستا را در دقیقه 13 از میدان بیرون فرستاد، اما داور بازی به او حتی کارت زرد هم نشان نداد، آغاز شد. جنجال بعدی مربوط به گل لیونل مسی بود که در به ثمر رسیدن آن لوئیز سوارز در منطقه آفساید با گرفتن دید دیه‌گو آلوز، دروازه‌بان والنسیا نقش داشت، اما با این حال داور گل را سالم اعلام کرد.

فرار سرخیو بوسکتس از اخراج شدن با وجود ارتکاب دو خطای سزاوار دریافت کارت زرد و در نهایت پنالتی لحظه آخری که داور به سود بارسلونا اعلام و مسی آن را به گل تبدیل کرد تا خشم هواداران والنسیا رابرانگیزد هم اتفاقات جنجالی دیگری بودند که در این بازی رخ دادند.

پس از آنکه کاپیتان دوم بارسا پنالتی‌اش را به گل تبدیل کرد، همراه با هم‌تیمی‌هایش در کنار دروازه والنسیا حلقه‌ای تشکیل دادند تا خوشحالی کنند و در همان حین بود که یک بطری از سکوهای پشت دروازه تیم میزبان به سمت آنها پرتاب شد و به سر نیمار خورد. سوارز هم که معلوم نشد چه چیزی به او اصابت کرده است، سرش را گرفت و به زمین افتاد. با تماشای این صحنه، مسی از کوره در رفت و به سمت سکوها رفت و شروع به اهانت به هواداران والنسیا کرد و الفاظ رکیکی هم به کار برد.

ماه اکتبر سال 2015 خاویر ماسچرانو، هموطن و هم‌تیمی مسی در جریان بازی تیمش برابر ایبار به خاطر چنین اهانتی اخراج شد اگرچه در آن بازی داور تصور می‌کرد او خطاب اهانت مدافع آرژانتینی بارسا قرار گرفته است.

 

 


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : اهانت مسی به هواداران والنسیا پس از حمله آنها به نیمار و سوارز

اهانت مسی به هواداران والنسیا پس از حمله آنها به نیمار و سوارز