چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:46:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فیلم
چاپ

کد خبر : 424

تاریخ انتشار : 20/07/1392 - 08:51

فن زیبای گهواره توسط قهرمان فقید ایران

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.


دانلود فن زیبای گهواره توسط قهرمان فقید ایران

سوادكوه- کاظم ساریخانی قهرمان 35 ساله جودوی ایران که امروز 18 مهر به دیار باقی شتافت در دنیا با فن "گهواره" شناخته می شد؛ فنی که در فینال مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2000 بر روی "كيه موتو" از ژاپن که همان سال قهرمان المپیک سیدنی شده بود اجرا کرد و به مدال طلا رسید و به عنوان ستاره مسابقات شناخته شد.
عضو اسبق تیم ملی جودو ایران که روزگاری نه چندان دور برای کشورمان افتخار آفرینی کرد و عنوان قهرمانی آسیا را هم به خود اختصاص داد به خاطر حمله افراد ناشناس و آمپولی که به وی تزریق کردند سه سال در بیمارستان روانی بستری بود و سرانجام پس از سالها و به دلیل عوارض این حادثه صبح امروز درگذشت.

 


منبع : مشرق
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر یکشنبه 01 دی 1392 - 12:31
    احسان جعفری

    سلام با عرض خسته نباشید ..این فن یکی از فنون بسیار جالب و زیبای جدو است که از لحاظ فنی اجرای آن بسیار مشکل است و ریسک بسیار زیادی لازمه اجرای این فن میباشد مخصوصاً در مسابقات حساس بین المللی. به همین منظور کمتر فایتری در مسابقات رسمی و بین المللی جودو از این فن استفاده میکند . و این نشانگر قدرت و مهارت بسیار بالای مجری فن میباشد که این فن بسیار زیبا را به نمایش گذاشته است... از اینکه این کلیپ رو به نمایش گذاشتید بسیار تشکر میکنم . و همچنین خواهشمندم صفحه ورزشی جداگانه ای برای ورزش سوادکوه احداث نمایید.. (احسان جعفری دان یک کارانه سی شین کای... دان یک جوجیتسو )

    2 0
دیدگاه شما در مورد : فن زیبای گهواره توسط قهرمان فقید ایران

فن زیبای گهواره توسط قهرمان فقید ایران

  • پربازدیدترین ها