سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 09:33:20

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42311

تاریخ انتشار : 28/07/1395 - 23:43

آمار سنگین جنایات داعش در موصل

پایگاه خبری السومریه نیوز عراقی روز چهارشنبه با انتشار داده نمایی از اعدام 10 هزار نفر از اهالی موصل طی 28 ماه اشغال این شهر از سوی عناصر داعش خبر داد.

آمار سنگین جنایات داعش در موصل

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، شهر موصل با جمعیتی بالغ بر یک میلیون و 300 هزار نفر از 10 ژوئن 2014 به اشغال داعش در آمد و عناصر داعش طی این مدت 10 هزار نفر از اهالی این شهر را که از اقلیت های عرب، ایزدی، شبک، مسیحی و ترکمان هستند را اعدام کرده اند

 
بر اساس گزارش السومریه نیوز، در حالی عملیات آزادسازی موصل از روز دوشنبه آغاز شده که بر اساس اطلاعات به دست آمده حدود پنج هزار نفر از عناصر داعش در شهر موصل حضور دارند که 700 نفر از آن ها در بخش غربی موصل و چهار هزار و 300 نفر دیگر نیز بخش شرقی موصل تمرکز دارند.
السومریه نیوز افزوده است: در عملیات موصل 65 هزار نفر از نیروهای عراقی حضور دارن
در محور جنوبی 13 رسته از نیروهای مبارزه با تروریسم، گردان نهم زرهی ارتش عراق، پلیس فدرال و لشکر 37 سوار زرهی مشارکت دارند.
 
در محور جنوب شرقی دو رسته از نیروهای مبارزه با تروریسم، گردان 15 و 16 در حال انجام عملیات هستند و در محور شرقی و شمال شرقی نیز 10 هزار نفر از نیروهای پیشمرگه کُرد و همچنین نیروهای امنیتی عراقی مشارکت دارند.
بر اساس گزارش ها امروز مرحله دوم عملیات آزادسازی موصل از اشغال گروه تروریستی داعش آغاز شده است.دیدگاه شما در مورد : آمار سنگین جنایات داعش در موصل

آمار سنگین جنایات داعش در موصل

  • پربازدیدترین ها