دوشنبه 04 تیر 1397 10:28:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 42269

تاریخ انتشار : 24/07/1395 - 14:33

نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

بیان این مطلب رهبر معظم انقلاب که «انقلابی باشید» بیانگر آن است که برخی‌ها سرباز صادق ولایت نبودند

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در نخستین سالگرد شهید مدافع حرم سیدروح‌اله عمادی گفت: بیان این مطلب رهبر معظم انقلاب که «انقلابی باشید» بیانگر آن است که برخی‌ها سرباز صادق ولایت نبودند.

بیان این مطلب رهبر معظم انقلاب که «انقلابی باشید» بیانگر آن است که برخی‌ها سرباز صادق ولایت نبودند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام سید‌احمد میر‌عمادی در نخستین سالگرد شهید مدافع حرم سیدروح‌اله عمادی اظهار کرد: دنیا محل آزمایش است و شهدا زیبا فهمیدند و عمل کردند.

وی افزود: قیام و پیام، دو بخش واقعه کربلا بود که امام حسین (ع) برای مبارزه با فساد و تبعیض و احیای ارزش‌های دینی و زینب کبری برای انتقال پیام قیام امام حسین (ع) تلاش و مجاهدت کردند.

 

نماینده ولی فقیه در استان لرستان به بخشی از وصیت‌نامه شهید سید‌روح‌الله عمادی (گاهی شهید شدن آسان‌تر از زنده ماندن است) اشاره و خاطر نشان کرد: زیبایی در دیدن و عمل کردن از وصیت‌نامه این شهید مشخص است.

میرعمادی با اشاره به دیدار برخی از مرتبطین فتنه با رهبر معظم انقلاب در سال 88 و با بیان اینکه مقام معظم رهبری به آنان درباره انتقال حرف‌های مناسب بیان شده به مردم و تعلل آنان، تصریح  کرد: برخی‌ها خوب می‌فهمند ولی خوب عمل نمی‌کنند و شهدا اهل ایمان و معرفت بودند و به صورت نیکی عمل کردند.

وی با بیان اینکه برخی‌ها می‌گویند که «آمریکا، گاو است و نباید با شاخ گاو بازی کرد»، تاکید کرد: ملت ایران 37 سال قبل شاخ آمریکا را شکستند و در تسخیر لانه جاسوسی و دستگیری سربازان آنها در خلیج‌فارس هم باز باعث گریه آمریکا شدند.

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به دلایل فتنه خوارج اظهار کرد: عدم وجود تحلیل سیاسی و بصیرت به عنوان عامل مهم ایجاد فتنه خوارج و زیر فشار قرار گرفتن حضرت علی (ع) به عنوان قدرتمند‌تر‌ین فرد دوران بود.

میرعمادی با اشاره به افتخار‌آفرینی شهدای مدافع حرم تاکید کرد: شهدای مدافع حرم مردانه ایستادند و این ایستادگی باعث سر‌بلندی، محافظت از دستاورد‌های انقلاب اسلامی و تقویت جبهه عظیم مقاومت در جهان شد و نتیجه مقاومت، ذلت و خواری آمریکا است.

وی خاطر نشان کرد: پرچم اسلام ناب در دست انقلاب اسلامی ایران است و در عزاداری‌های حسینی کشمیر، لبیک یا خامنه‌ای بیان می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان افزود: رهبر معظم انقلاب، امید ملت‌های تحت فشار است و صداقت در سرباز ولایت بودن، درسی است که شهدای مدافع حرم برای ما به ارمغان آوردند.

میرعمادی تصریح کرد: غدیر و عاشورا ظرفیت عظیم ملت ایران است و بیان این مطلب رهبرمعظم انقلاب که «انقلابی باشید» بیانگر آن است که برخی‌ها سرباز صادق ولایت نبودند.

وی در پایان تاکید کرد: ضعف اقتصاد با اجرای اقتصاد مقاومتی و سپردن کار‌ها به بسیجیان و حزب‌اللهی‌ها قابل حل است.دیدگاه شما در مورد : بیان این مطلب رهبر معظم انقلاب که «انقلابی باشید» بیانگر آن است که برخی‌ها سرباز صادق ولایت نبودند

بیان این مطلب رهبر معظم انقلاب که «انقلابی باشید» بیانگر آن است که برخی‌ها سرباز صادق ولایت نبودند

  • پربازدیدترین ها