شنبه 02 تیر 1397 04:50:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42146

تاریخ انتشار : 17/07/1395 - 08:53

دولت ادعای رئیس انجمن جایگاهداران را تکذیب کرد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با تکذیب اظهارات رئیس انجمن جایگاه داران مبنی بر افزایش قیمت سوخت تا پایان امسال گفت: دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین و گازوئیل ندارد.

دولت ادعای رئیس انجمن جایگاهداران را تکذیب کرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، منصور ریاحی گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به عنوان متولی سوخت رسانی در کشور موضوع افزایش قیمت سوخت را از پایه بی اساس و فضاسازی می داند.

وی درباره سخنان اخیر جایگاه‌داران درباره دستور جمع آوری کارت سوخت بنزین تا 10 روز آینده گفت: این موضوع صحت ندارد و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به هیچ جایگاهی دستوری مبنی بر جمع آوری کارت سوخت نداده است.

به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، هنوز مصوبه ای از سوی دولت برای حذف کارت سوخت بنزین به ما ابلاغ نشده است.

وی ادامه داد: کارت‌های سوخت بنزین تا زمان ابلاغ مصوبه از سوی دولت، اعتبار دارند.

بیژن حاج محمدرضا، رئیس سندیکای جایگاه داران سوخت کشور در نشست با اصحاب رسانه مدعی شده است که تا پایان مهرماه باید کارت‌های سوخت حذف شود.

وی همچنین گفت: پیش‌بینی می‌شود با توجه به ابلاغیه حذف کارت هوشمند بنزین و توقف عرضه کارتی این فرآورده نفتی، افزایش قیمت‌ها به‌فاصله چند هفته پس از جمع‌آوری کارت‌های بنزین اتفاق بیفتد.

حاج محمدرضا افزایش قیمت سوخت را قطعی دانست و گفت: بر اساس قانون بودجه سال 95، دولت تا پایان سال، باید قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) را افزایش دهد.

رئیس سندیکای جایگاه داران سوخت کشور با اشاره به قیمت های جدید حامل های سوخت افزود: براساس آخرین شنیده ها پیش بینی می شود قیمت هر لیتر بنزین معمولی از 1000 تومان کنونی به لیتری 1200 تومان و هر لیتر بنزین سوپر از رقم کنونی 1200 تومان  به 1500 تومان برسد.

حاج محمدرضا همچنین مدعی شده است که پیش بینی می شود قیمت گازوئیل هم از 350 تومان برای هر لیتر به 500 تومان افزایش می یابد.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : دولت ادعای رئیس انجمن جایگاهداران را تکذیب کرد

دولت ادعای رئیس انجمن جایگاهداران را تکذیب کرد

  • پربازدیدترین ها