سه شنبه 29 خرداد 1397 08:53:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 42139

تاریخ انتشار : 16/07/1395 - 16:34

امام جمعه زیراب:

تکمیل محور سوادکوه در اولویت مسئولان قرار گیرد

امام جمعه زیراب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: : تکمیل محور سوادکوه در اولویت مسئولان قرار گیرد.

تکمیل محور سوادکوه در اولویت مسئولان قرار گیرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه  این هفته شهر زیراب با اشاره به گستردگی مراسم‌های محرم و عزاداری امام حسین (ع) اظهار کرد: «گاندی» رهبر هندوستان با درس از قیام امام سوم شیعیان، مردم هند را از دست استعمار‌گران نجات داد و استفاده از عبرت‌های عاشورا باعث پویایی ملت‌ها می‌شود.

وی  افزود: علامه حلّی با سر و پای برهنه به عزاداری حسینی می‌پرداخت و اعتقاد داشت که امام عصر (عج) هم با سر و پای برهنه در مراسم عزاداری امام حسین (ع) شرکت می‌کند.

امام جمعه زیراب با اشاره به حادثه تصادف روز گذشته در منطقه بالا‌زیراب، خاطر‌نشان کرد: منطقه بالازیراب شهر زیراب در طول سال‌های اجرایی شدن محور سوادکوه شاهد 110 کشته و زخمی بود که لیست اسامی به پیوست وضعیت آن به مسئولان ملی و استانی ارسال شد. 

رضایی خواستار اولویت مسئولان مرتبط با محور سوادکوه برای ساخت زیر‌گذر در منطقه بالا‌زیراب شد و تاکید کرد: تکمیل محور سوادکوه در اولویت مسئولان قرار گیرد.

وی در پایان از حضور گسترده مردم در اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در محوطه امام‌زاده عبدالحق (ع) زیراب که بازتاب بین‌المللی، ملی و استانی داشت، تقدیر کرد.

 
Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin