دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 18:09:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 42091

تاریخ انتشار : 15/07/1395 - 08:52

قدرت نمایی ارتش یمن در سواحل+عکس

بعد از هدف قرار گرفتن یک ناو جنگی اماراتی در سواحل شهر المخاء در سواحل جنوبی یمن و تصمیم آمریکا برای ارسال سه کشتی جنگی به سواحل یمن، نیروهای یمنی با برگزاری رزمایشی گسترده به دشمنان هشدار دادند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، نیروی دریایی و گارد ساحلی ارتش یمن به همراه نیروهای کمیته‌های مردمی این کشور با برگزاری رزمایشی گسترده قدرت خود را به رخ دشمنان کشیدند.
 

براساس این گزارش، نیروی دریایی یمن به ائتلاف متجاوز سعودی هشدار داده که اگر هرگونه کشتی یا ناو جنگی ائتلاف بدون کسب اجازه به آب‌های یمن نزدیک شود، مورد هدف قرار می‌گیرد.
 
قدرت نمایی ارتش یمن در سواحل+عکس
 
 

 

این رزمایش بعد از هدف قرار گرفتن یک ناو جنگی اماراتی در سواحل شهر المخاء در سواحل جنوبی یمن و تصمیم آمریکا برای ارسال سه کشتی جنگی به سواحل یمن صورت گرفته است.
 
قدرت نمایی ارتش یمن در سواحل+عکس
 
 

 

بعد از انهدام ناو جنگی سوئیفت اماراتی که در سواحل شهر بندی المخاء هدف یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن قرار گرفت؛ امارات ابتدا در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که یکی از کشتی‌های نیروهای مسلح این کشور در باب المندب و در راه بازگشت از عدن دچار حادثه شده و هیچ تلفاتی به همراه نداشته است.
 
قدرت نمایی ارتش یمن در سواحل+عکس
 
 

 

اما بعد از انتشار اطلاعات دقیق این ناو جنگی و فیلم هدف قرار گرفتن آن به وسیله نیروهای ارتش یمن؛ ارتش امارات در بیانیه‌ جدیدی مدعی شد این کشتی غیرنظامی بوده و در حال حمل کمک‌های بشر دوستانه برای مردم یمن بوده است.
 
قدرت نمایی ارتش یمن در سواحل+عکس
 
 


در پی انهدام این کشتی جنگی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب که در طول یکسال و نیم گذشته هیچ عکس‌العملی درباره کشتار مردم یمن بخصوص ماهیگیران یمنی از خود نشان نداده‌اند این اقدام را اقدامی تروریستی به شمار آوردند!

در طول یک سال و نیم گذشته ائتلاف عربی به سرکردگی رژیم سعودی با تجاوز وحشیانه به خاک یمن هولناک‌ترین جنایت‌ها را علیه مردم یمن مرتکب شده است. از کشتار زنان، کودکان و افراد سالمند، بمباران بازارها، خانه‌ها و زیرساخت‌های حیاتی کشور گرفته تا هدف قرار دادن صیادان یمنی در سواحل کشور و ویران کردن قایق‌های آنها.

 


منبع : ابنا
دیدگاه شما در مورد : قدرت نمایی ارتش یمن در سواحل+عکس

قدرت نمایی ارتش یمن در سواحل+عکس

  • پربازدیدترین ها