یکشنبه 31 تیر 1397 21:15:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 42016

تاریخ انتشار : 11/07/1395 - 17:55

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر داد

اعزام 76 روحانی به حسینیه‌ها و مساجد سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در ماه محرم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از اعزام 76 روحانی به حسینیه‌ها و مساجد سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در ماه محرم خبر داد.

اعزام 76 روحانی به حسینیه‌ها و مساجد سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در ماه محرم

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر امروز در جمع علما و روحانیت شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اظهار کرد: از تریبون ماه محرم برای بیان احکام دینی، فلسفه قیام حسینی، عبرت‌های عاشورا، بیان آسیب‌های اجتماعی استفاده شود.

وی افزود: طلاق، اعتیاد، خطر وهابیت و بهائیت، دشمن شناسی و جهاد کبیر مورد نظر رهبر معظم انقلاب در منابر ماه محرم مورد تاکید قرار گیرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه با تاکید بر تبلیغ آموزه‌های انقلاب اسلامی توسط علما و روحانیون خاطر نشان کرد: علاقه مردم به عزاداری‌های ماه محرم با افزایش آگاهی عمومی درباره وظایف و رسالت‌ها هم همراه باشد و مردم از مدت‌ها قبل به دنبال معرفی روحانی برای مراسم‎های خود بودند.

ذاکری‌خطیر گفت: 76 روحانی به حسینیه‌ها و مساجد شهری و روستایی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اعزام می شوند که 52 نفر از روحانیون اعزامی، بومی و 24 نفر از آنان اعزامی از قم هستند.

وی با اشاره به افزایش 40 درصدی روحانیون اعزامی از قم و 10 درصدی اعزامی روحانیون بومی در سوادکوه تصریح کرد: برگزاری 24 برنامه با موضوع مقابله با اعتیاد در ماه رمضان و 60 گفتمان دینی بخشی از برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در سال گذشته و 6 ماه اول سال 95 است.

 دیدگاه شما در مورد : اعزام 76 روحانی به حسینیه‌ها و مساجد سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در ماه محرم

اعزام 76 روحانی به حسینیه‌ها و مساجد سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در ماه محرم