یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 17:10:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 42015

تاریخ انتشار : 11/07/1395 - 17:42

فرماندار سوادکوه مطرح کرد

حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز لازمه ثبت‌نام در سرشماری شهرستان سوادکوه

فرماندار شهرستان سوادکوه گفت:کسی که حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز در سوادکوه دارد باید در سرشماری شهرستان ثبت‌نام کند و ثبت آمار واقعی در دستور کار ما قرار دارد.

حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز لازمه ثبت‌نام در سرشماری شهرستان سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم امروز در جلسه هماهنگی اعزام روحانیون ماه محرم در شهر‌ها و روستا‌های سوادکوه اظهار کرد: علما و روحانیون علاوه بر بیان مسائل دینی و شرعی بخشی از وقت منابر را به بیان آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و ارائه راهکار‌های آن اختصاص دهند.

وی افزود: وضعیت شهرستان سوادکوه از لحاظ آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی نسبت به استان و کشور، مطلوب است ولی همین تعداد آسیب‌ها هم باید کاهش پیدا کند.

فرماندار شهرستان سوادکوه تصریح کرد: روحانیون و علما در منابر ماه محرم درباره آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی، حفاظت از منابع طبیعی و محیط ‌زیست و اشکال دینی در ساخت و ساز‌های غیر‌مجاز هم سخنرانی کنند.

توحیدی‌مقدم با بیان اینکه افزایش آگاهی عمومی باعث به نتیجه رسیدن طرح‌های مختلف می‌شود، گفت: برگزاری همایش توسعه سوادکوه باعث معرفی بیشتر شهرستان سوادکوه در سطح ملی شد و فرهنگ پذیرش مسافران در شهرستان تقویت شود.

وی با تاکید بر اهمیت آمار در توسعه شهرستان و برنامه‌ریزی مناسب اظهار کرد: سرشماری عمومی امسال در 2 مرحله انجام می‌شود که مرحله اول آن از 3 تا 24 مهر‌ماه به صورت اینترنتی و از 25 مهر‌ماه تا 25 آبان‌ماه به صورت حضوری انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان سوادکوه افزود: کارمندان دولت باید به صورت اینترنتی در سرشماری شرکت کنند.

توحیدی‌مقدم در پایان تصریح کرد: کسی که حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز در سوادکوه دارد باید در سرشماری شهرستان ثبت‌نام کند و ثبت آمار واقعی در دستور کار ما قرار دارد.دیدگاه شما در مورد : حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز لازمه ثبت‌نام در سرشماری شهرستان سوادکوه

حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز لازمه ثبت‌نام در سرشماری شهرستان سوادکوه

  • پربازدیدترین ها