پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 00:18:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 42014

تاریخ انتشار : 11/07/1395 - 17:39

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران:

دفاع از ولایت و محبت به علی (ع) و خاندان ایشان در منابر محرّم تبلیغ شود

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران در گردهمایی علما و روحانیت شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به مناسبت ماه محرم گفت: دفاع از ولایت و محبت به علی (ع) و خاندان ایشان در منابر محرّم تبلیغ شود.

 دفاع از ولایت و محبت به علی (ع) و خاندان ایشان در منابر محرّم تبلیغ شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام ناصر شکریان امروز در گردهمایی علما و روحانیت شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به مناسبت ماه محرم اظهار کرد: خدا، خدمات دینی را به انبیا و خدمات دیگر را به افراد عادی داد، ارائه خدمات دینی توسط برگزیدگان الهی بیانگر اهمیت موضوع خدمات دینی است.

وی افزود: در دوران غیبت، وظیفه ارائه خدمات دینی به علما داده شد.

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران خاطر نشان کرد: علما و روحانیون تبلیغ دین را از پیامبران به ارث بردند و تبلیغ دین اسلام در هزار و 100 سال اخیر توسط علما انجام شد.

شکریان به حدیثی از امام جعفر صادق (ع) درباره وظیفه علما در پاسخ‌گویی به سوالات و شبهات اشاره و اظهار کرد: از دیدگاه امام صادق (ع) اگر علما در امر تبلیغ دین نبودند، مردم دینشان را از دست می‌دادند.

وی افزود: علما و روحانیون در 700 سال از فعالیت خود با سخت‌تر‌ین شرایط از کیان دین دفاع کردند.


مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران تاکید کرد: دفاع از ولایت و محبت به علی (ع) و خاندان ایشان در منابر محرّم تبلیغ شود و از دیدگاه پیامبر گرامی اسلام محبت به ولایت حضرت علی (ع) بهتر از 3 هزار سال عبادت در بین صفا و مروه است.

شکریان با اشاره به اوج و خاموشی مارکسیم و نابودی برج دو‌قلو در امریکا تصریح کرد: هزار و 377 سال از قیام حسینی می‌گذرد و هر سال که می‌گذرد بر طراوت و شادابی آن افزوده می‌شود.

وی  در پایان خاطر نشان کرد: همه جای زمین، پرچم عزاداری امام حسین (ع) برپا است و دفاع از اصل نظام و ظلمت یزیدیان و شمر‌های زمان هم در منابر ماه محرم بیان شود.دیدگاه شما در مورد : دفاع از ولایت و محبت به علی (ع) و خاندان ایشان در منابر محرّم تبلیغ شود

 دفاع از ولایت و محبت به علی (ع) و خاندان ایشان در منابر محرّم تبلیغ شود

  • پربازدیدترین ها